Partnerzy portalu
FALLA też ma Burger Drwala. Ile kosztuje bułka z wege ''mięsem''? Czas na drwala - promuje swoją jesienną ofertę roślinna restauracja Falla. Fot. Falla Katowice/Facebook

FALLA też ma Burger Drwala. Ile kosztuje bułka z wege ''mięsem''?

Autor: KG/horecatrends Data: 23 listopada 2022 10:00

Roślinne restauracje Falla serwują Burgera Drwala. Co znajduje się w bułce? I ile kosztuje wegetariański Drwal?

Skład Burgera Drwala dostępnego w roślinnych restauracjach Falla to wege ''mięso'' na bazie soi, kotlet serowy, chrupiąca cebulka, kiszony ogórek, świeże warzywa oraz sos musztarda-chilli. 

Burger Drwala z Falla (360g) kosztuje 35 zł. 

Restauracja, bar, kawiarnia - szukasz lokalu do wynajęcia lub na sprzedaż? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Burger Drwala to nazwa kultowej już sezonowej kanapki McDonald's. Obecnie fani Maka i Burger Drwala wyczekują powrotu dania do oferty. Gigant fast food jeszcze nie podał wprawdzie oficjalnej daty, niemniej Burger Drwala zwykle powraca w bardzo określonym czasie, a dokładnie: pod koniec listopada (ostatni lub przedostatni tydzień), w środy.

Czytaj więcej Burger Drwala 2022 w McDonald's. Od kiedy w ofercie?

Czym karmi Falla?

FALLA to restauracje z nowoczesną kuchnią roślinną z elementami Bliskiego Wschodu, działające zgodnie z zasadami slow food. Działają w 16 lokalizacjach w całej Polsce, w tym m.in. w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Katowicach, Białymstoku czy Poznaniu. 

W menu obok burgerów Falla ma wrapy, hummusy, miski Falli i szakszuki. Słynnym daniem Falla jest również zestaw Ręka Fatimy. 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz