Partnerzy portalu
Fit Cake uruchomił cztery nowe lokale, w tym największy w swojej sieci Fit Cake XXL
Fit Cake XXL w Koszalinie ma ponad 300 m kw. powierzchni. Fot. Materiały prasowe

Fit Cake uruchomił cztery nowe lokale, w tym największy w swojej sieci Fit Cake XXL

Autor: KG/horecatrends Data: 03 sierpnia 2022 12:30

Fit Cake w ciągu ostatnich dwóch miesięcy uruchomiła 4 nowe lokale, w tym największy w swojej historii o powierzchni ponad 300 m kw. w Koszalinie. W sierpniu planowane trzy kolejne otwarcia.

Sieć Fit Cake w czerwcu wzbogaciła się o dwa punkty - w Gorzowie Wielkopolskim i Płocku. W lipcu powstały następne dwa - w krakowskiej Nowej Hucie i w Koszalinie. W Krakowie klientów obsługuje robocik Mateusz, który z fit deserami dojedzie nawet w najbardziej niedostępne zakątki miasta.

Na początek sierpnia planowane są kolejne otwarcie - w Dzierżoniowe, w warszawskiej dzielnicy Rembertów i w Pogórzu.

Restauracja, bar, kawiarnia - szukasz lokalu do wynajęcia lub na sprzedaż? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Fit Cake XXL został otwarty w Koszalinie

23 lipca otwarty został Fit Cake XXL w Koszalinie, który razem z ogródkiem zajmuje powierzchnię ponad 300 m kw. (250 m kw. to lokal z zapleczem kuchennym, 50 m kw. ogródek) - czytamy w komunikacie prasowym.

Jak mówi franczyzobiorczyni Lidia Czyżyk nie jest to żaden przejaw gigantomanii, duży lokal po porostu bardziej się opłaca, w sytuacji, gdy ma się dostęp do kawałka terenu przed budynkiem i dobre położenie w centrum miasta. Punkt znajduje się przy ul. Zwycięstwa 194/1, w biznesowej części pełnej biur i firm.

- Przez pierwsze dni przeżyliśmy istny nawał. Piekarnik chodził na okrągło – mówi właścicielka Fit Cake w Koszalinie. - Teraz obserwujemy, że największy ruch jest popołudniu, zamierzamy więc na dniach wprowadzić menu śniadaniowe (pancake, gofry, owsianki, bajgle), żeby przeciągnąć klientów także w godzinach porannych.

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz