Partnerzy portalu
Food court Nowych Bielaw z nowym najemcą Oferta gastronomiczna Nowych Bielaw zyskuje nową restaurację. W centrum handlowym otwarto właśnie lokal popularnej sieci Olimp. / fot. materiały prasowe

Food court Nowych Bielaw z nowym najemcą

Autor: horecatrends.pl/informacja prasowa Data: 02 lipca 2021 13:19

Oferta gastronomiczna Nowych Bielaw zyskuje nową restaurację. W centrum handlowym otwarto właśnie lokal popularnej sieci Olimp.

Centrum handlowe Nowe Bielawy rozwija swoją ofertę. W obiekcie właśnie zadebiutowała należąca do Gastromall Group restauracja sieci Olimp. Oprócz niej w strefie gastronomicznej znaleźć można także lokale KFC i Saj-Gon oraz Cukiernię Sowa.

- Wejście tak dużego, doskonale rozpoznawalnego na rynku gracza, od lat obecnego w ekosystemie centrów handlowych, umacnia naszą ofertę kulinarną, a także dywersyfikuje ją, zarówno pod względem menu, dostępu do oferty tzw. kuchni świata, jak również formatu gastronomicznego – mówi Karolina Nitowska, Leasing Manager w Newbridge Poland.

Restauracja, bar, kawiarnia - szukasz lokalu do wynajęcia lub na sprzedaż? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

- W efekcie otwarcia nasi klienci zyskują nie tylko większy wybór dań, ale także konceptów restauracyjnych, z których mogą korzystać odwiedzając naszą strefę food court. Pozwoli nam to zaspokoić różne preferencje kulinarne – dodaje.

– Otwarcie nowej restauracji po trudnym pandemicznym roku jest dla nas krokiem w kierunku normalności. Toruń zawsze był dla nas ciekawą lokalizacją, szczególnie, że od kilku lat w mieście działa restauracja pod naszą marką. Nowe Bielawy to atrakcyjne, dobrze skomunikowane centrum handlowe z ciekawą, różnorodną ofertą popularnych i lubianych marek – mówi Izabela Domaradzka, dyrektor marketingu Gastromall Group.

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz

komentarze

  • Gość

    Doskonały artykuł.
    Wasza redakcja pisze artykuły i wynosi na piedestał przedsiębiorstwo gastromall, które oszukuje swoich partnerów biznesowych i objęte jest od niemal roku „sztywnym” nadzorem sądowym.
    Takimi publikacjami wprowadzacie w błąd innych przedsiębiorców.