Partnerzy portalu
Food court w galerii handlowej Dekada Nysa z nowymi konceptami Food court w galerii handlowej Dekada Nysa z nowymi konceptami / fot. materiały prasowe

Food court w galerii handlowej Dekada Nysa z nowymi konceptami

Autor: horecatrends.pl/informacja prasowa Data: 01 lipca 2021 11:09

Food court w galerii handlowej Dekada Nysa już w lipcu powiększy się o dwa lokale – bar Sushi dla Mnie oraz restaurację szybkiej obsługi Hell’s Chicken.

Do działających już w Dekadzie restauracji, barów i kawiarni: Pizza Corner, Belfer, Pan Buła, John Coffee, Grycan, American Donuts, a także Piekarni Machela, dołączą dwie marki związane z regionalnym rynkiem. Pierwsza z nich, bar Sushi dla Mnie rozpocznie działalność 2 lipca, jeszcze w tym samym miesiącu otworzy się kolejny lokal - Hell’s Chicken.

- Zawarliśmy umowę najmu z marką Sushi dla Mnie, której specjalnością jest kuchnia japońska. Lokal w Dekadzie Nysa, zajmujący ok. 28 mkw., stanowi 6 lokalizację tej sieci barów w regionie, a zarazem pierwszą w województwie opolskim. W gronie nowych najemców naszego centrum handlowego jest także dobrze znana mieszkańcom Nysy lokalna restauracja szybkiej obsługi Hell’s Chicken, która w lokalu o powierzchni ponad 100 mkw. będzie serwować dania z panierowanymi kawałkami kurczaka, przyrządzanymi według specjalnie przygotowanej receptury. Obie marki bardzo dobrze wpisują się w potrzeby konsumentów z Nysy i okolic, stawiając na komfort, wysoką jakość i dostępność dla szerokiego grona odbiorców – mówi Maciej Kwit, dyrektor centrum handlowego Dekada Nysa.

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz