Partnerzy portalu
Galeria Amber z odnowioną restauracją Olimp Restauracja Olimp obecna jest w kaliskim centrum handlowych od 2014 roku/ fot. mat. pras.

Galeria Amber z odnowioną restauracją Olimp

Autor: horecatrends.pl Data: 26 października 2021 10:37

Należąca do EPP Galeria Amber w Kaliszu wzmocniła ofertę gastronomiczną i ponownie otworzyła restaurację Olimp, która przeszła metamorfozę wnętrz.

Klienci Galerii Amber mogą już skorzystać z rozbudowanej oferty gastronomicznej. Jedną z propozycji jest restauracja Olimp, obecna w kaliskim centrum handlowych od 2014 roku, która należy do sieci restauracji fast casual dining.

 Restauracja Olimp w Galerii Amber

Ponad 70-metrowy lokal na 1. piętrze przeszedł gruntowny remont i oferuje najpopularniejsze dania kuchni europejskiej z elementami kuchni świata, które są przygotowywane na miejscu przez doświadczonych kucharzy. Restauracja Olimp posiada także opcje dla wegetarian i wegan oraz świeże koktajle i warzywno-owocowe smoothie. Koncept lokalu, bazujący na różnorodności potraw w ujednoliconej cenie za 100 g jedzenia, pozwala klientom na komponowanie posiłków i kontrolowanie wysokości rachunku.

Restauracja, bar, kawiarnia - szukasz lokalu do wynajęcia lub na sprzedaż? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

– Osoby, które regularnie dokonują zakupów w centrach handlowych, chętnie korzystają przy tej okazji również z oferty food&beverage. Porównując aktualne badania do wyników sprzed dwóch lat, można zaobserwować, że trend jedzenia na mieście nie tylko powrócił do poziomu sprzed pandemii, ale jeszcze się umocnił. Konsumenci wciąż są spragnieni kontaktu z innymi, wspólnych wyjść i rozmów przy posiłku czy kawie. Centra handlowe, które bacznie obserwują zmieniające się przyzwyczajenia i zachowania klientów, jak np. Galeria Amber, dostosowują się do obecnych realiów, by odpowiadać na ich bieżące potrzeby – wzmacniają swoją ofertę gastronomiczną i rozrywkową, stając się nie tylko miejscem robienia zakupów, ale też spędzania czasu – komentuje Joanna Dudzic, Asset Manager w EPP.

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz