×

Subskrybuj newsletter
horecatrends.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Partnerzy portalu
Galeria handlowa otworzyła DOGBAR. Można tam zjeść posiłek w towarzystwie swojego pieska
W styczniu 2023 r. Galeria Katowickiej stworzyła w swoim food court DOGBAR - przestrzeń dla piesków i ich opiekunów. Fot. Materiały prasowe

Galeria handlowa otworzyła DOGBAR. Można tam zjeść posiłek w towarzystwie swojego pieska

Autor: Katarzyna Gubała Data: 13 lutego 2023 13:05

Galeria Katowickiej stworzyła w strefie restauracyjnej DOGBAR - miejsce stworzone dla czworonogów i ich opiekunów. Przestrzeń powstała we współpracy z katowickim schroniskiem dla bezdomnych zwierząt oraz sklepem z artykułami dla zwierząt.

Galeria Katowicka postanowiła zapewnić zwierzakom oraz ich opiekunom możliwość swobodnego przebywania w strefie food court. Dzięki zaangażowaniu Miejskiego Schroniska dla Bezdomych Zwierząt i Beaty Nowak, behawiorystki, zoopsycholożki i trenerki psów, powstało miejsce skrojone na miarę potrzeb ludzi i zwierząt.

- Wyjątkowość tego projektu polega na umożliwieniu lepszego zintegrowania psów z codziennym życiem oraz pozwala na udział w różnych aktywnościach razem z nimi. Miejsca wyznaczone dla psów w postaci legowisk i boksów, poprzez odseparowanie ich od głównego ciągu komunikacyjnego, dają psom możliwość odpoczynku w towarzystwie swojego opiekuna. Specjalna strefa dla psów w Galerii Katowickiej pozwala również na socjalizację naszych pupili, co jest kluczowe w ich rozwoju emocjonalnym - wskazuje mówi Beata Nowak. 

Restauracja, bar, kawiarnia - szukasz lokalu do wynajęcia lub na sprzedaż? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

W tym miejscu opiekunowie mogą się tutaj zatrzymać na posiłek bez stresu, że przyprowadzenie ze sobą psa będzie źle odebrane przez inne osoby.

DOGBAR w Galerii Katowickiej.

DOGBAR - co czeka tam na pieski?

 

W DOGBAR przewidziano tu pięć stanowisk dla psów, w których będą mogły odpocząć, dostać miseczkę z wodą, czy zjeść przekąskę przyniesioną przez opiekuna. Bardziej zsocjalizowane pieski będą mogły przebywać w otwartych
stanowiskach, a te mniej oswojone z obecnością innych ludzi i psów – w specjalnych klatkach kennelowych.

O wyposażenie DOGBARU w klatki, legowiska, miski i zabawki zadbał sklep Leopardus, a funkcjonowanie miejsca określa regulamin, który zapewnić ma bezpieczeństwo wszystkim korzystającym.

DOGBAR - instapoint dla zwierzaków.

W DOGBARZE znajduje się również instapoint dla zwierzaków - doskonałe miejsce na stylową fotkę w miejskim klimacie.

 

Nie przegap najważniejszych wiadomości

Horeca Trends - Google News Obserwuj nas w Google News
Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz