Partnerzy portalu
Galeria Jurajska otworzyła Bulwary Café

Galeria Jurajska otworzyła Bulwary Café

Autor: horecatrends.pl Data: 18 maja 2021 13:31

Lokale gastronomiczne Galerii Jurajskiej wychodzą w plener. W otoczeniu przyrody, nad Wartą galeria stworzyła plenerową strefę gastronomiczną.

Od kilku dni znów można odwiedzać ogródki restauracyjne.

Galeria Jurajska, z myślą o działających w niej lokalach, postanowiła stworzyć własny plener w działającym przy centrum handlowym ogrodzie miejskim. Przestrzeń wypełnia 11 stolików, ustawionych w bezpiecznym dystansie od siebie. Wszystko w otoczeniu drzew, traw i kwiatów.

Restauracja, bar, kawiarnia - szukasz lokalu do wynajęcia lub na sprzedaż? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

– Każdy kto zamówi danie w dowolnym lokalu gastronomicznym w Galerii Jurajskiej będzie mógł teraz zjeść je w pięknym otoczeniu przyrody. Strefa plenerowa już działa i jest ogólnodostępna dla zainteresowanych. Teraz pozostaje tylko trzymać kciuki za pogodę  - mówi Violetta Dziubin-Łuszczyk, dyrektor marketingu Galerii Jurajskiej.

W sumie Jurajska Cafe dedykowana jest aż 19 lokalom działającym w Galerii Jurajskiej.

Można tutaj zjeść potrawy zamawiane w restauracjach KFC, McDonald’s, Bobby Burger, Makarun, Pasibus, Pizza Hut,  Arianos Doner Kebab, WOKing Oriental, Strefa Sushi i Smak Zdrowia. Z przestrzeni mogą korzystać także klienci: Costa Coffee, Grycan, Consonni, CafeDuo, So! Coffee, Bubble Tea, Sok Spot oraz Słodkie słone.

Jak zapewnia Dziubin-Łuszczyk, Bulwary Café mają pomóc restauracjom w tych trudnych dla nich chwilach.

- W Galerii Jurajskiej nie mamy ani tarasu, ani ogródków zewnętrznych, mamy za to wyjątkową przestrzeń nad Wartą, w której mieszkańcy regionu lubią spędzać latem czas wolny. Od teraz staje się ona także drugą strefą gastronomiczną, z której można korzystać do woli w godzinach otwarcia centrum. Można tutaj zjeść, zrelaksować się i spotkać z bliskimi na kawie, a wszystko z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa – dodaje.

Zob. też Galerie stawiają na food courty na świeżym powietrzu

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz