Partnerzy portalu
Galeria Jurajska wróciła do życia w nowym reżimie sanitarnym Galeria Jurajska wróciła do życia w nowym reżimie sanitarnym

Galeria Jurajska wróciła do życia w nowym reżimie sanitarnym

Autor: portalspozywczy.pl Data: 03 grudnia 2020 10:06

Aplikacja, dzięki której z domu można sprawdzić, czy są wolne miejsca na parkingu, limity w sklepach i centrum handlowym, 50 dyfuzorów z płynem i stały nawiew powietrza z zewnątrz na pasaż. Galeria Jurajska wznowiła działalność w wyższym niż na wiosnę reżimie sanitarnym.

Dla klientów obiekt przygotował 50 dyfuzorów z płynem odkażającym, które rozstawione są na terenie całej galerii. W centrum działają także "czystozaury", specjalne punkty dezynfekcji dla dzieci z niepodrażniającym skórę płynem. Obiekt realizuje także kampanię informacyjną, która przypomina na każdym kroku  o zasadach, a zwłaszcza o dezynfekcji, dystansie i maseczkach.

Zgodnie z rządowymi zaleceniami w Galerii Jurajskiej czasowo niedostępna jest oferta rozrywkowa. Nieczynne jest kino Cinema City, studio fitness Calypso, a także strefa rozrywki Bajkowy Labirynt. Lokale gastronomiczne sprzedają wyłącznie na wynos i z dostawą. Niedostępne są także strefy relaksu oraz stoliki przy restauracjach.

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz