Partnerzy portalu
Galeria Młociny ma nowy lokal w strefie food court. To ma być przyjemność do kwadratu W strefie food court Galerii Młociny pojawił się nowy lokal ''Do kwadratu''. Fot. Materiały prasowe

Galeria Młociny ma nowy lokal w strefie food court. To ma być przyjemność do kwadratu

Autor: KG/horecatrends Data: 07 czerwca 2022 12:45

Galeria Młociny na Bielanach ma nowych najemców. Wśród nich jest restauracja serwująca dania w formie samoobsługowego bufetu z jedzeniem na wagę.

Do strefy gastronomicznej Galerii Młociny dołączyła restauracja ''Do Kwadratu'', serwująca dania w formie samoobsługowego bufetu z jedzeniem na wagę. Menu bazuje na polskich potrawach z elementami kuchni świata. Wpisując się w trend zero waste, Do Kwadratu obniża ceny swoich posiłków w godzinach wieczornych - informuje galeria handlowa na Bielanach. 

''(...) studenci i seniorzy zawsze jedzą taniej o 20% - wieczory dla oszczędnych - każdego dnia od godziny 20.00 każdy je taniej o 30% - kolacja do syta - każdego dnia od godziny 21 wszyscy jedzą taniej o 50%'' - wylicza restauracja Do Kwadratu. 

Restauracja, bar, kawiarnia - szukasz lokalu do wynajęcia lub na sprzedaż? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Wkrótce w strefie Spotkania i Dania niedaleko restauracji Do Kwadratu otwarte zostaną food trucki z hot-dogami, zapiekankami i innymi szybkimi przekąskami. 

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz