Partnerzy portalu
Gastromall wprowadzi na rynek nową markę restauraacyjną Grupa Gastromall planuje wdrożyć na rynek nowy ogólnopolski brand. / fot. materiały prasowe

Gastromall wprowadzi na rynek nową markę restauraacyjną

Autor: oprac. JS Data: 05 października 2022 16:38

Grupa Gastromall w ostatnich miesiącach otworzyła trzy restauracje sieci Olimp i pracuje nad kolejnymi otwarciami. Dodatkowo spółka w najbliższym czasie planuje wdrożyć na rynek nowy ogólnopolski brand.

Nowe restauracje Olimp w Ostrowie Wielkopolskim, Katowicach i Toruniu

OLIMP to sieć restauracji typu fast casual dining, serwująca posiłki w samoobsługowym systemie sprzedaży, na wagę, w ujednoliconej cenie za 100 gram. Marka serwuje różnorodne dania z kuchni europejskiej z elementami kuchni świata.

Nowe restauracje sieci zostały otwarte w centrach handlowych zlokalizowanych poza Krakowem, gdzie mieści się siedziba i serce brandu. W lipcu restauracja Olimp powitała pierwszych gości w galerii Ostrovia w Ostrowie Wielkopolskim, w sierpniu w galerii Libero w Katowicach, a pod koniec września do portfolio sieci dołączyła trzecia już restauracja w Toruniu. 

Restauracja, bar, kawiarnia - szukasz lokalu do wynajęcia lub na sprzedaż? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Gastromall Group jeszcze w tym roku otworzy także kolejne restauracje kantynowe zlokalizowane w znanych biurowcach.

Gastromall pracuje nad wprowadzeniem na rynek nowej marki

W najbliższym czasie spółka planuje wdrożyć nowy ogólnopolski brand w przestrzeniach gastronomicznych polskich centrów handlowych. Opracowane zostały również nowe formy współpracy i komunikacji z franczyzobiorcami, co znacznie przyspieszyło rozwój konceptu.

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz