Partnerzy portalu
Gastronomia i hotele tylko dla osób z certyfikatem zaszczepienia? Gastronomia i hotele tylko dla osób z certyfikatem zaszczepienia?

Gastronomia i hotele tylko dla osób z certyfikatem zaszczepienia?

Autor: horecatrends.pl/PAP Data: 12 kwietnia 2021 18:36

Podczas konferencji prasowej ws. szczepień w zakładach pracy wicepremier Jarosław Gowin zasugerował stworzenie specjalnych certyfikatów dla zaszczepionych. Miałyby one umożliwiać m.in. korzystanie z hoteli i gastronomii.

Jak powiedział na konferencji prasowej ws. szczepień w zakładach pracy wicepremier Jarosław Gowin, jako minister ds. gospodarki będzie rekomendował szybkie rozważenie uruchomienia specjalnych certyfikatów dla osób, które są zaszczepione.

"Dla osób, które przyjęły dwie dawki szczepionki lub jedną w przypadku jednodawkowych preparatów; te osoby powinny mieć możliwość korzystania z usług dziś niedostępnych jak hotelarstwo i gastronomia" - wymienił.

SŁOWA KLUCZOWE

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz

komentarze

  • Lorelai

    Minister G. chce segregacji Polaków ?
    W Południowej Afryce Czarni zlikwidowali apartheid jakieś 30 lat temu . Wychodzi na to,że jesteśmy za nimi w tyle.
  • Gość

    ♈ minister, szczepionki max 3 miesiące dają odpor*ość, jeżeli w ogóle,bbo niektórzy są no responders, a co z osobami, które przechorowały w domu? Otworzyć normalnie, a nie jakieś faszystowskie metody dyskryminacji i segregacji, wszyscy powinni powiedzieć, że nie zgadzają się na to, jeżeli ktoś nie może się szczepic to co wtedy?