Głodny złodziej włamał się do lokalu i zrobił sobie kebab Złodziej przyrządził sobie kebaba podczas okradania lokalu gastronomicznego; fot. shutterstock

Głodny złodziej włamał się do lokalu i zrobił sobie kebab

Autor: horecatrends.pl Data: 05 października 2021 08:59

Policjanci z Kolna zatrzymali 17-latka podejrzanego o włamanie do lokalu gastronomicznego. Złodziej nie tylko okradł lokal, ale też przygotował sobie kebab.

kolneńscy policjanci dostali zgłoszenie o włamaniu do budynku, w którym znajdował się lokal gastronomiczny w Kolnie. Jak ustalili mundurowi, sprawca wszedł przez okno do budynku, a następnie, niszcząc płyty gipsowe, dostał się do lokalu gastronomicznego.

Łupem włamywacza padły elektronarzędzia, pieniądze oraz produkty spożywcze. Właściciel budynku oraz baru oszacowali straty na ponad 6,5 tysiąca złotych.

Restauracja, bar, kawiarnia - szukasz lokalu do wynajęcia lub na sprzedaż? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Sprawca wpadł, bo jego poczynania zarejestrowały kamery monitoringu. Na jednym z nagrań widać jak włamywacz przygotowuje sobie kebab z produktów znajdujących się w barze i zjada go w lokalu.

Pracujący nad sprawą policjanci rozpoznali podejrzanego o włamanie. Okazało się nim 17-letni mieszkaniec gminy Kolno, który był już znany policjantom ze wcześniejszych naruszeń prawa. Już trzy dni później mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Zgromadzony przez kolneńskich śledczych materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie 17-latkowi zarzutu kradzieży z włamaniem, za co kodeks karny przewiduje karę do 10 lat pozbawienia wolności.

 

SŁOWA KLUCZOWE

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz