×

Subskrybuj newsletter
horecatrends.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Partnerzy portalu
Gruby Benek z lokalem w modelu take away w Zakopanem
Gruby Benek z lokalem w modelu take away w Zakopanem; fot. mat. pras.

Gruby Benek z lokalem w modelu take away w Zakopanem

Autor: oprac.AW Data: 16 lutego 2022 14:02

Gruby Benek otworzył pierwszy lokal na mapie województwa małopolskiego. Punkt działa w modelu take away i realizuje zamówienia do późnych godzin wieczornych .

Gruby Benek w Zakopanem

– Niestandardowe godziny pracy pizzerii  idealnie się sprawdzają w Zakopanem – mówi Maciej Adamski, specjalista ds. kluczowych klientów.

 

Restauracja, bar, kawiarnia - szukasz lokalu do wynajęcia lub na sprzedaż? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

– Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Gości postanowiliśmy uruchomić lokal w godzinach popołudniowych i nocnych, aby po wielogodzinnym szusowaniu na stokach mogli na spokojnie zamówić ciepłe i smaczne jedzenie, dzięki czemu mają energię na kolejny dzień pełen atrakcji – dodaje.

W menu nowego lokalu znajduje się m.in. pizza w amerykańskim stylu, BenKura oraz sałatki.

– Z kilkunastu ogólnopolskich propozycji największą popularnością cieszą się pizze z prawdziwą, dojrzewającą kiełbasą pepperoni oraz z oryginalnym kebabem wołowym. Podczas pierwszych dni dużym zainteresowaniem cieszyła się również kompozycja lokalna - Góralski Benek, w którego skład wchodzi prawdziwa mozzarella, boczek, scypek i żurawina. Na miłośników klasycznej pizzy czeka zaś pizza na cienkim cieście we włoskim stylu – zachwala.

Pizzeria w Zakopanem to kolejny lokal sieci Gruby Benek w formule Take Away.

– Ten model usługowy staje się coraz popularniejszy w branży gastronomicznej ze względu na płynące korzyści dla klientów – szybkie dostawy, jak i franczyzobiorców – niski próg wejścia w inwestycję – informuje sieć.

W sezonie letnim Gruby Benek planuje powiększyć lokal o strefę ogródka.

Lokal w Zakopanem pomimo, że jest nastawiony głównie na dostawy realizuje również zamówienia z odbiorem osobistym przy ul. Stachonie 16A. Pizzeria jest czynna od niedzieli do czwartku w godzinach 16.00 – 01.00, a w piątki i soboty od 16.00 do 02.00 w nocy. 

Nie przegap najważniejszych wiadomości

Horeca Trends - Google News Obserwuj nas w Google News
Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz