Partnerzy portalu
Helios stworzy nowego przedsiębiorcę do rozwoju sieci Pasibus fot. Pasibus

Helios stworzy nowego przedsiębiorcę do rozwoju sieci Pasibus

Autor: horecatrends.pl Data: 03 kwietnia 2019 11:22

Do UOKiK-u wpłynął wniosek o w sprawie utworzenia przez Helios oraz trzech przedsiębiorców będących osobami fizycznymi, wspólnego przedsiębiorcy.

Wspólny przedsiębiorca zostanie utworzony w oparciu o już istniejącą spółkę, Step Inside sp. z o.o., zawiązaną na potrzeby zgłaszanej transakcji przez Helios.

Wspólny przedsiębiorca będzie prowadzić działalność polegającą na otwieraniu, prowadzeniu i rozwijaniu sieci lokali gastronomicznych pod marką „Pasibus”. Lokale prowadzone przez wspólnego przedsiębiorcę będą zlokalizowane głównie przy ulicach handlowych oraz w galeriach handlowych.

Restauracja, bar, kawiarnia - szukasz lokalu do wynajęcia lub na sprzedaż? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Działalność Helios koncentruje się na prowadzeniu kin wielosalowych w różnych miastach Polski. Helios należy do grupy kapitałowej Agora, która prowadzi m.in. działalność wydawniczą, radiową oraz w zakresie produkcji filmowej. Grupa Agora prowadzi także na niewielką skalę działalność w zakresie lokali gastronomicznych.

Pozostali aktywni uczestnicy zamierzonej koncentracji sprawują kontrolę nad podmiotami prowadzącymi działalność w zakresie barów szybkiej obsługi.

SŁOWA KLUCZOWE

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz