Partnerzy portalu
Helios wraz z siecią Pasibus zapowiadają nowe otwarcia fot. materiały prasowe

Helios wraz z siecią Pasibus zapowiadają nowe otwarcia

Autor: www.horecatrends.pl Data: 06 września 2019 10:03

Funkcjonuje już 14 lokali pod marką Papa Diego i 4 pod marką Van Dog rozwijanych przez należącą do Agory sieć Helios, która współpracuje również z częścią wspólników spółki Food for Nation, właściciela sieci burgerowni Pasibus, dzięki czemu działają już 3 nowe lokale pod tą marką. Kolejne otwarcia planowane są na czwarty kwartał 2019 r. - podała Agora w raporcie finansowym.

W marcu dowiedzieliśmy się, że Helios i wspólnicy Food for Nation podpisali list intencyjny w sprawie warunków współpracy w ramach Step Inside  - spółki celowej, będącej spółką zależną Heliosa. Step Inside i FFN podpisały umowę współpracy, która uprawnia Step Inside do prowadzenia do 10 lokali pod marką Pasibus. W tym celu Helios dofinansował spółkę kwotą 10 mln złotych. 

W kwietniu do UOKiK-u wpłynął wniosek w sprawie utworzenia przez Helios oraz trzech przedsiębiorców będących osobami fizycznymi, wspólnego przedsiębiorcy. Jak podano, będzie on prowadzić działalność polegającą na otwieraniu, prowadzeniu i rozwijaniu sieci lokali gastronomicznych pod marką „Pasibus”.

Restauracja, bar, kawiarnia - szukasz lokalu do wynajęcia lub na sprzedaż? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Lokale prowadzone przez wspólnego przedsiębiorcę mają być zlokalizowane głównie przy ulicach handlowych oraz w galeriach handlowych. W planach Step Inside jest otwarcie do 40 Pasibusów.

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz