Partnerzy portalu
Hotel i restauracja w Bielsku-Białej po 20 latach zawiesza działalność Wróblówka zawiesza działalność. Czy hotel i restauracja przyjmą jeszcze gości? Fot. Wróblówka Hotel&Restauracja/Facebook

Hotel i restauracja w Bielsku-Białej po 20 latach zawiesza działalność

Autor: KG/horecatrends Data: 14 listopada 2022 10:30

''Po 20 latach wspólnych chwil, rozwijania się (w obecnej formie 8 lat) postanowiliśmy o zawieszeniu restauracji i hotelu od 11.11.2022r.'' - poinformowali właściciele hotelu i restauracji Wróblówka w Bielsku-Białej.

Restauracja Wróblówka serwowała dania kuchni polskiej, ale słynęła też z rzemieślniczych burgerów. Hotel salę konferencyjną i salę balową. W obiekcie był też pub. Właściciel bielskiej Wróblówki dziękuje gościom za to, że byli z lokalem przez ''1,5 roku gdy przebudowywano ul. Krakowską i przebudowa zaczynała się od naszej posesji, a skończyła się w grudniu 2019r''.

''Dziękujemy, że byliście z nami przez cały lock down (łącznie 11 miesięcy) – to dzięki Wam przetrwaliśmy. Byliśmy razem z Wami w tak ważnych dla Was chwilach jak wesela, chrzciny, komunie, urodziny i rocznice ślubów. Dziękujemy za zaufanie'' - czytamy na social mediach Wróblówki.

Restauracja, bar, kawiarnia - szukasz lokalu do wynajęcia lub na sprzedaż? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Właściciele przyznają, że nie zgadzamy się na przerzucenie na gości ''ogromu dodatkowych kosztów, ani na obniżenie standardu naszych dań i usług''. 

W komentarzach pod postem informującym o zawieszeniu goście Wróblówki wspominają rodzinne imprezy, które tam organizowali lub w których brali udział. Mają nadzieję, że bielski lokal wznowi działalność. 

Czytaj też Lokalne, rodzinne restauracje mają ciężko, ale mogą się bronić

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz