Partnerzy portalu
House Of Bubbles powraca w nowej odsłonie House Of Bubbles po rebrandingu jest miejscem, które łączy w sobie bistro, wine bar oraz sklep. / fot. materiały prasowe

House Of Bubbles powraca w nowej odsłonie

Autor: oprac. JS Data: 24 maja 2022 15:46

Stołeczny House Of Bubbles przeszedł metamorfozę. Wcześniej lokal na warszawskiej Woli przez ponad dekadę funkcjonował pod szyldem House Of Champagne.

House Of Bubbles po rebrandingu jest miejscem, które łączy w sobie bistro, wine bar oraz sklep. Szefem kuchni w House Of Bubbles jest Janek Wojtalik, który po dobrych kilku latach w fine diningu odnalazł swoje powołanie w komfortowych, sezonowych i nowoczesnych daniach. I właśnie takie jedzenie znajdziecie w bistro. Wojtalik w swojej kuchni stawia na produkty od lokalnych dostawców oraz sezonowość. W związku z tym karta menu będzie zmieniać się w zależności od produktów, które w danej chwili są najświeższe i najlepszej jakości. 

Restauracja, bar, kawiarnia - szukasz lokalu do wynajęcia lub na sprzedaż? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

House OF Bubbles - połączenie bistro z wine barem

Oczywiście dania z bistro łączą się z winami z wine baru, wśród których znajdziemy m.in.: szampany, cremant, franciacortę, cavę, sekty, pet naty, lambrusco i oczywiście prosecco.

Każda butelka opowiada historię o miejscu, z którego pochodzi i panujących tam zwyczajach, o ludziach, którzy ją stworzyli. Czasem uwagę zwraca zabawna etykieta czy oryginalna nazwa, czasem coś więcej. Przybliżając nasze musy odbiorcom stawiamy na storytelling o pasji i ludziach - zachęcają właściciele lokalu. 

Od środy do soboty otwieramy na kieliszki jedenaście (a czasami i więcej!) win musujących z różnych stron świata, wśród nich zawsze znajdą się aż  cztery szampany. Ale na tym nie koniec! Polewamy również wina spokojne: białe, czerwone, pomarańczowe, a także słodkie. Kieliszkowa selekcja lubi się zmieniać, więc przy każdej wizycie możesz spodziewać się nowości i zaskoczeń - dodają. 

Wina oferowane w menu wine baru można kupić na miejscu w sklepie House Of Bubbles. 

- Wiemy, że wymuskane sklepy z winem i mało pomocna obsługa potrafią być onieśmielające. U nas Goście nie muszą się o to martwić. Wystarczy, że powiedzą, co lubią, czy więcej kwasu i mniej słodyczy, dużo słodyczy, mniej tanin, lekko czy bogato, aromatycznie czy mineralnie. Pomożemy z wyborem na każdym kroku, uważnie wsłuchując się w potrzeby i preferencje. Nasza ekipa jest bardzo otwarta i gotowa dzielić się swoją wiedzą - mówią właściciele.

W ofercie sklepu jest ponad 250 szampanów oraz win z całego świata, w tym z Francji, Nowej Zelandii, Słowenii, Czech czy Gruzji. Lokal poleca degustacje, podczas które będzie możliwość spróbowania wspomnianych win w połączeniu z daniami z bistro. 

- Organizujemy cykliczne degustacje wine & food pairingowe, prowadzone przez sommeliera. Szef kuchni HoB Janek zawsze z okazji degustacji przygotowuje dania dopasowane do tego, co w kieliszkach - dodają organizatorzy. 

Dodajmy, że House Of Bubbles mieści się na stołecznej Woli przy ul. Siedmiogrodzkiej.

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz