×

Subskrybuj newsletter
horecatrends.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Partnerzy portalu
Inwestycje w Galerii Północnej. Co się zmieniło?
Nowe inwestycje w Galerii Północnej. Co się zmieniło?/fot. materiały prasowe

Inwestycje w Galerii Północnej. Co się zmieniło?

Autor: Magdalena Brzózka Data: 01 grudnia 2022 14:56

Galeria Północna zainwestowała w nowe windy. Obiekt ma teraz windy w każdej z trzech kluczowych stref - w południowej, centralnej, a teraz także w północnej części galerii.

Galeria Północna inwestuje w infrastrukturę

Ostatnie 3 lata pod tym względem były dla obiektu niezwykle aktywne, przynosząc kilkanaście różnych realizacji. W centrum powstała m.in.  unikalna z uwagi na swój koncept strefa co-workingowa CoWork Cafe oraz tężnia solankowa.

Zagospodarowano także tereny wzdłuż ul. Trakt Nadwiślański, na których stworzono parking zewnętrzny, plac zabaw i nowe chodniki. Ponadto, w ostatnich tygodniach obiekt zdecydował się na montaż paneli fotowoltaicznych na dachu.

Restauracja, bar, kawiarnia - szukasz lokalu do wynajęcia lub na sprzedaż? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

– Nie ustajemy w rozwoju Galerii Północnej, skupiając się na inwestycjach, które tworzą nowe przestrzenie, podnoszą komfort wizyty w centrum i umacniają customer experience, ale także sprawiają, że obiekt jest niezwykle przyjazny w użytkowaniu. To jeden z kluczowych elementów naszej strategii – mówi Roman Bugajczyk, Head of Retail in Poland w GTC S.A.

Nowe windy w Galerii Północnej

Listopad 2022 przyniósł ukończenie kolejnych 2 inwestycji. Tym razem miały one na celu dodatkowe usprawnienie komunikacji między poziomami galerii. Klienci już mogą korzystać z nowej windy, którą zamontowano w strefie wejścia od ul. Światowida, a która porusza się między parterem, pierwszym i drugim piętrem. W praktyce oznacza to, że obiekt posiada obecnie windy w każdej z trzech kluczowych stref - w południowej, centralnej, a teraz także w północnej części galerii.

Rozwiązanie to wprowadzone zostało głównie z myślą o klientach, którzy nie mogą skorzystać z ruchomych schodów, w tym osobach niepełnosprawnych poruszających się na wózkach oraz rodzinach z dziećmi w wózkach. Winda przeznaczona jest także dla osób, które wchodząc przez północnej wejście chcą bezpośrednio skierować się w stronę food court’u lub ogrodu na 2. piętrze.

Skrócić sobie drogę między poziomami galerii mogą także osoby korzystające z nowych schodów, które zamontowane zostały w centralnej osi Północnej, gdzie dziś można znaleźć Green Cafe Nero, H&M, Apart czy iSpot. Nowy ciąg komunikacyjny łączy ze sobą parter z poziomem -1. Jest także alternatywą dla schodów ruchomych.

SŁOWA KLUCZOWE

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz