Jacek Trybuchowski - kim jest współwłaściciel NINE's?MB/horecatrends.pl - 13 października 2021 15:37


Jacek Trybuchowski, jeden ze wspólników "Lewego" i współwłaściciel NINE's Restaurant & Sports Bar w Browarach Warszawskich, ma spore doświadczenie w branży gastronomicznej.

Jacek Trybuchowski - wspólnik Roberta Lewandowskiego

Jacek Trybuchowski zanim zdecydował się na otwarcie lokalu z Robertem Lewandowskim, przez długi czas był związany z gastronomią , a dokładniej ze spółką AmRest. AmRest jest właścicielem takich marek jak m.in. Pizza Hut, KFC czy Burger King, które są popularne na całym świecie.  

Zob. Nine’s: restauracja Roberta Lewandowskiego. Jacek Trybuchowski pokazuje lokal

Podobno branżę gastronomiczną zna jak nikt inny. To jeden z najbardziej cenionych i doświadczonych menedżerów z sektorze. Przez ponad 25 lat z sukcesami rozwijał restauracyjne i gastronomiczne formaty na rynkach europejskich,  a także w Stanach Zjednoczonych, Chinach i Rosji - informuje wnp.pl.

Pracę w AmRest rozpoczął jako student w 1993 roku. Był m.in. kierownikiem regionalnym Pizza Hut i KFC czy kierownikiem biznesu AmRest na Węgrzech. Od 2003 do 2005 roku pracował dla Yum!, początkowo w Europie, a następnie jako dyrektor operacyjny Rostik/KFC w Moskwie.

Jacek Trybuchowski  jest absolwentem Uniwersytetu Szczecińskiego, gdzie ukończył studia magisterskie na kierunku marketing i zarządzanie, a także Zachodniopomorskiej Szkoły Biznesu w Szczecinie, gdzie zdobył licencjat z Handlu Zagranicznego.

NINE's Restaurant & Sports Bar

NINE's Restaurant & Sports Bar w Browarach Warszawskich
Restauracja Roberta Lewandowskiego - Nine’s Restaurant & Sports Bar - powstała w kwartale ulic Grzybowskiej, Krochmalnej, Wroniej i Chłodnej, na terenie Browarów Warszawskich.

Wspólnikami piłkarza przy restauracyjnej inwestycji są: Jerzy Krzanowski, współwłaściciel firmy Nowy Styl oraz Jacek Trybuchowski, menedżer z branży gastronomicznej.

Tadeusz Muller jest odpowiedzialny za menu w restauracji Lewandowskiego.

Nine’s jest prawdziwą świątynią sportu, co czuć na każdym poziomie restauracji. Poziom -1 to sports bar z ponad 20. ekranami. Parter i pierwsze piętro to restauracja. Na ostatnim poziomie znajduje się przestrzeń eventowa z trybunami, na wprost których umieszczony został kilkudziesięciu calowy ekran.

Ściany na wszystkich piętrach zdobią pamiątki związane ze sportem m.in. historyczne okładki “Przeglądu Sportowego”, narty Kamila Stocha, złote medale polskich siatkarzy oraz historyczne buty i koszulki Roberta Lewandowskiego, w których m.in. bił kolejne rekordy w Bundeslidze oraz strzelał gole Realowi Madryt.

Ceny za przystawki w lokalu wahają się od 27 zł do 39,90 zł. Z kolei za burgery trzeba zapłacić od 37 zł do 45 zł. Wśród dań głównych najtańszy jest schabowy z kością, który kosztuje 39,90. Najdroższym daniem są glazurowane żeberka wieprzowe, które kosztują 59,90.