Partnerzy portalu
Jarosław Kaczyński: Zamknięcie hoteli i restauracji było konieczne Jarosław Kaczyński zabrał głos w sprawie HoReCa; fot. PTWP

Jarosław Kaczyński: Zamknięcie hoteli i restauracji było konieczne

Autor: PAP Data: 22 maja 2021 18:32

Jarosław Kaczyński na antenie Radia Olsztyn zaapelował do wszystkich o szczepienia przeciwko koronawirusowi. Przy okazji stwierdził, że zamknięcie hoteli i restauracji było konieczne ze względu na opanowanie pandemii.

Jarosław Kaczyński w rozmowie wyemitowanej w sobotę w publicznym Radiu Olsztyn mówił o konieczności szczepień w kontekście odmrażania branży turystycznej. Przyznał, że rozumie, że wielu ludzi tęskni za wyjazdami, że w ten sposób wiele osób wypoczywa.

Mówiąc o tym, że powoli branża turystyczna wraca do normalnego funkcjonowania Kaczyński zaapelował, by jak najwięcej osób zaszczepiło się.

Restauracja, bar, kawiarnia - szukasz lokalu do wynajęcia lub na sprzedaż? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

"Proszę się szczepić, to jest naprawdę konieczne, a to nie jest absolutnie groźne" - podkreślił. Jak dodał, bez szczepień pandemii nie da się opanować. "Jest to sprawa niezwykle istotna" - zaznaczył.

W tej samej rozmowie prezes PiS powiedział, że zamknięcie hoteli i restauracji było konieczne ze względu na opanowanie pandemii. 

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz