Partnerzy portalu
Katowice dołączają do Too Good To Go Katowice dołączają do Too Good To Go

Katowice dołączają do Too Good To Go

Autor: portalspozywczy.pl Data: 14 października 2020 09:53

Mieszkańcy Katowic mogą dołączyć doToo Good To Go. W aplikacji dostępne są paczki-niespodzianki z katowickich restauracji, kawiarni, sklepów i cukierni, którym pod koniec dnia zostaje niesprzedane jedzenie.

Wśród 95 miejsc, które dołączyły do rewolucji z Too Good To Go, znalazły się: moodro city, Wolny Chleb, Czylli co Bistro, 3 Siostry Bajgiel i Kawa, Kawosz Cafe, Czekoladziarnia, Kolorowo Bistro, Boulangerie, Kawiarnia Co Bądź, Bistro Pizza Bzik, Piekarnia Cukiernia Jedynka, oraz sieci: bp, Starbucks, Pizza Hut, North Fish, Green Caffe Nero czy Olimp.

Każda uratowana paczka-niespodzianka, to ekwiwalent 2,5 kg niezmarnowanej emisji CO2. W ciągu rocznej działalności użytkownicy aplikacji uratowali ponad 325 tysięcy posiłków, nie marnując tym samym 812 500 kg CO2. To tyle ile wyemitowałby samolot, wykonując 160 lotów dookoła świata.

Restauracja, bar, kawiarnia - szukasz lokalu do wynajęcia lub na sprzedaż? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

-Niesamowicie cieszę się, że oficjalnie startujemy w Katowicach. Tym samym rozpoczynamy naszą przygodę w całej konurbacji górnośląskiej. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak trudne były ostatnie miesiące dla branży gastronomicznej z całego regionu, dlatego zachęcamy właścicieli branży gastronomicznej z Katowic, jak i sąsiednich miast do skorzystania z narzędzia, jakim jest aplikacja Too Good To Go, która nie tylko pozwala nie marnować, ale otwiera miejsca na nowych klientów. - podsumowuje Anna Kurnatowska, Country Managerka Too Good To Go.

SŁOWA KLUCZOWE

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz