Partnerzy portalu
Katowice: znika kolejny lokal. ''Cyrulik Śląski'' miał swoich fanów nie tylko na Tauzenie Cyrulik Śląski Café otworzyła się przy ul. Bolesława Chrobrego 38 w połowie 2016 r. Fot. Cyrulik Śląski Café/Facebook

Katowice: znika kolejny lokal. ''Cyrulik Śląski'' miał swoich fanów nie tylko na Tauzenie

Autor: KG/horecatrends Data: 18 października 2022 10:50

Po 6 latach działalności na Osiedlu Tysiąclecia w Katowicach tzw. Tauzenie znika lubiana kawiarnia ''Cyrulik Śląski Café''. W jego miejsce pojawia się Tauzen Pizza, dalej funkcjonować będzie sala bankietowa.

Kawiarnia była znana nie tylko na tzw. Tauzenie. Goście cenili ją za świetną, serdeczną atmosferę, dopieszczone, przytulne wnętrze, dobre wypieki i domowe obiady. 13 października ''Cyrulik Śląski Café'' opublikowała w swoich social mediach post, w którym żegna się ze swoimi gośćmi. 

''Pytacie nas - co z kawiarnią? Jej miejsce zajmuje teraz Tauzen Pizza , gdzie zjecie pyszną pizzę i wypijecie smaczną kawkę☕️🍕 Natomiast cały czas działa nasza sala bankietowa, gdzie organizujemy przyjęcia, konferencje i szkolenia'' - napisali właściciele ''Cyrulika...''. 

Restauracja, bar, kawiarnia - szukasz lokalu do wynajęcia lub na sprzedaż? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Poinformowali też, że będą piec i gotować dania na zamówienie. 

Co ciekawe, ''Cyrulik Śląski Café'' powstał w 2016 r. w miejscu, gdzie działał salon fryzjerski ''Cyrulik Śląski''. Właściciele salonu przeprowadzając się do większego lokalu, postanowili w miejscu fryzjera otworzyć kawiarnię. 

Miejsce kawiarnianego ''Cyrulika'' zajęła Tauzen Pizza.

W październiku zamknęły się również m.in. lokal z rzemieślniczym kebabem ''Dobry Skład'' oraz kawiarnia z własnymi wypiekami ''Przystanek Pieczywo i Kawa'' w Sosnowcu. 

Czytaj też Lokal z kebabem rzemieślniczym w Sosnowcu zamyka się. ''Musiałby kosztować 40 zł''

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz