Partnerzy portalu
Kelner bez maseczki rzucił się na interweniujących policjantów Kelner bez maseczki rzucił się na interweniujących policjantów; fot. shutterstock

Kelner bez maseczki rzucił się na interweniujących policjantów

Autor: PAP Data: 08 października 2020 20:19

Policja została wezwana do jednej z restauracji w Stralsundzie na północy Niemiec, gdzie kelner obsługiwał gości lokalu bez wymaganej przepisami maseczki. Mężczyzna rzucił się na interweniujących funkcjonariuszy i został zatrzymany

Ponadto kelner miał zachęcać klientów z Hamburga do zdjęcia maseczek - wynika z komunikatu policji. W restauracji nie zbierano też od gości danych osobowych, co w czasie pandemii jest obowiązkowe w tego typu lokalach w Niemczech.

29-letni mężczyzna, mieszkaniec Stralsundu, oświadczył przybyłym na miejsce funkcjonariuszom, że nie rozumie działań rządu w dobie koronawirusa, i odmówił podania swoich danych osobowych. Następnie zaczął obrażać policjantów i rzucił się na nich z pięściami. Został zatrzymany.

Restauracja, bar, kawiarnia - szukasz lokalu do wynajęcia lub na sprzedaż? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Wobec kelnera wszczęto wstępne dochodzenie. Jest podejrzany o obrażanie funkcjonariuszy organów ścigania i stawianie oporu wobec nich oraz o próbę napaści. Odpowie też za naruszenie przepisów koronawirusowych.

SŁOWA KLUCZOWE

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz

komentarze

 • Bruce Davids

  Pożyczki Ferratum

  Ferratum US, 318, 25 Goodlass Rd, L24 9HJ,
  Stany Zjednoczone.
  +1 (754) 2417737, ferratum.loans@gmail.com

  Witam wszystkich, czy obecnie przeżywacie poważny kryzys finansowy. Czy potrzebujesz pożyczki? Bank odmówił Ci przyjęcia i chcesz, aby kredyt spełnił wszystkie Twoje potrzeby? - Nie ma problemu. Niezależnie od Twojej sytuacji finansowej. Oferujemy pożyczki hipoteczne, pożyczki komercyjne, pożyczki prywatne i pożyczki wyłącznie w celach edukacyjnych.? Nie szukaj więcej, ponieważ możemy pomóc Ci zabezpieczyć to, czego potrzebujesz.
  Pytania / wsparcie? - E-mail (ferratum.loans@gmail.com) (+17542417737) i otrzymaj odpowiedź w ciągu kilku godzin.

  Możemy pomóc Ci w uzyskaniu pożyczki w wysokości od 5000 do 200 milionów USD na rozwiązanie Twoich problemów finansowych przy bardzo niskim oprocentowaniu wynoszącym 3% na okres od 1 do 30 lat (12-360 miesięcy). Ten program finansowania pozwala klientowi cieszyć się niską spłatą odsetek przez cały okres kredytowania po uzyskaniu u nas kredytu. Twoja wolność finansowa jest w Twoich rękach!
  Bardzo chcielibyśmy usłyszeć od Ciebie! Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości lub chcesz uzyskać wyjaśnienia, skontaktuj się z nami, korzystając z poniższych kontaktów
  E-mail: ferratum.loans@gmail.com
  Whatsapp / Call; +1 (754) 2417737