Partnerzy portalu
Kelnerki na wrotkach i pokazy na premierze nowej kanapki Subway Kelnerki na wrotkach i pokazy na premierze nowej kanapki Subway; fot. mat. pras.

Kelnerki na wrotkach i pokazy na premierze nowej kanapki Subway

Autor: AW Data: 17 października 2022 15:50

13 października 2022 roku w nietypowej lokalizacji odbyła się prezentacja nowego dania Subway – BIG SUB z klopsikami w sosie Marinara.

Big Sub z klopsikami w sosie Marinara

Big Sub z klopsikami w sosie Marinara i Big Board Show to połączenie nawiązujące do wielkości premierowego Suba. Długi, trzydziestocentymetrowy posiłek przyrządzony na ciepło może być z łatwością traktowany jako danie obiadowe, zwłaszcza że jest połączeniem słynnych na całym świecie klopsików w sosie Marinara z dowolnie wybranym pieczywem wypiekanym w Subway.

CZYTAJ TAKŻE: Nowa kanapka w Subway to BIG SUB z klopsikami w sosie marinara

Restauracja, bar, kawiarnia - szukasz lokalu do wynajęcia lub na sprzedaż? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Podczas show można było podziwiać popisy tancerzy, longboardzistek i niesamowite tricki na desce w wykonaniu Tomasza Ziółkowskiego. Cały pokaz wyreżyserowała Anna Jujka, znana wszystkim z telewizyjnego programu „Got to Dance”. Propozycje od Subway były rozwożone przez profesjonalne kelnerki na wrotkach, które idealnie wpisały się w klimat proponowany przez organizatorów.

Jaki skład?

Długa wersja 30 cm – 8 klopsików z mielonego mięsa wieprzowego, marynowanego przez dwa dni w sosie Marinara, ser mozzarella i cheddar, świeże warzywa i pieczywo według uznania.

Mała wersja 15 cm – 4 klopsiki marynowane przez dwa dni we włoskim sosie Marinara, świeżo wypiekane pieczywo, ser mozzarella i cheddar, świeże warzywa i pieczywo według uznania. 

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz