×

Subskrybuj newsletter
horecatrends.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Partnerzy portalu
KFC Kubełek: Ile kosztuje?
KFC Kubełek od 9,95 zł. To najtańsza opcja; fot. AW/KG

KFC Kubełek: Ile kosztuje?

Autor: Anna Wrona Data: 28 grudnia 2021 11:31 | Aktualizacja: 18 stycznia 2022 16:08

Kubełek KFC ma licznych fanów. Wielu z nich z utęsknieniem czeka na powrót flagowej promocji KFC - Wtorkowego Kubełka. HorecaTrends sprawdza, ile naprawdę kosztuje kubełek KFC, w tym najtańszy kubełek dla jednej osoby.

Wtorkowy Kubełek KFC: Zmiana ceny

Promocja wtorkowego kubełka KFC od lat  cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem. W czasie jej trwania, we wtorki, w niskiej cenie można kupić cały zestaw składający się z kilkunastu kawałków kurczaka KFC oraz dodatków.

Od 1 marca 2022 roku Wtorkowy Kubełek jest ponownie dostępny. Kosztuje 19,99 zł. Wtorkowy Kubełek KFC zawiera 14 kawałków kurczaka, 2x frytki i sos. 

Jak informuje KFC, w 2022 roku kultowy kubełek KFC będzie obchodzić swoje 65. urodziny.

Cena wtorkowego kubełka KFC rośnie z promocji na promocję rośnie. Przypomnijmy, że w 2021 roku KFC dwa razy przeprowadziło promocję Wtorkowy Kubełek.

Pierwsza oferta Wtorkowy Kubełek w KFC trwała osiem tygodni, od 9 lutego do 30 marca 2021. Za 14,95 zł można było kupić 14 kawałków kurczaka w panierce autorstwa Colonela Sandersa, założyciela marki KFC. W promocyjnym kubełku znalazły się 2 kawałki kurczaka Hot&Spicy, 8 skrzydełek Hot Wings oraz 4 Stripsy.

Promocja ponownie pojawiła się w październiku, ale zaszły w niej  już pewne zmiany, które niekoniecznie spodobały się fanom KFC. Wtorkowy Kubełek wprawdzie powrócił, do tego jeszcze większy (14 kawałków kurczaka, 2x frytki i sos), ale też w wyższe cenie 19,95 zł. Zmienił się też sposób zamawiania. Tym razem zamówienia przyjmowane były wyłącznie przez aplikację KFC.

Kubełek KFC dla 1 osoby. Ile kosztuje?

Ile kosztuje kubełek KFC dla jednej osoby i jaki ma skład? Najtańsze opcje kubełka KFC kosztują od 9,95 za 150 g bitsów i 80 g frytek. Za cenę 11,99  otrzymamy kubełek KFC dla jednej osoby, który zawiera 1 nóżkę kurczaka, 2 razy Hot Wings, 45 g bitsów oraz 80 g frytek.  Takie m.in. warianty można znaleźć w aplikacji KFC.

Kubełek KFC dla 2 os. Jaka cena?

Opcji cenowych kubełka KFC dla 2 os. jest kilka. Przykładowo zapłacimy 29,99 zł za 5 skrzydełek Hot Wings, 2 kawałki kurczaka, bites i 2 razy frytki 80 gr.  Oprócz kubełków dla 2 osób są też droższe kubełki przeznaczone dla 4 osób.

Kubełek KFC za 79,99 zł

Najdroższa wersja, jaką znaleźliśmy w aplikacji, kosztowała 79,99 zł i zawierała 50 Hot Wings oraz 6 porcji frytek.  Prawdopodobnie nie jest to jednak max możliwości cenowych kubełka, zwłaszcza, że można także skomponować własną, spersonalizowaną wersję.

Kubełek KFC: Ze strony czy z aplikacji?

Szukając odpowiedniej ceny i wielkości kubełka KFC, warto porównać ofertę ze strony internetowej z ofertą z aplikacji. Na stronie może być dostępnych mniej opcji. Warto też poszukać promocji oraz specjalnych kodów i zniżek.

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz