×

Subskrybuj newsletter
horecatrends.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Partnerzy portalu
KFC: nie tylko kubełek. Dla fanów również chipsy o smaku tego kurczaka
Czy czipsy o smaku kurczaka z logo KFC będą równie popularne co wtorkowy kubełek KFC? Fot. Katarzyna Gubała/PTWP

KFC: nie tylko kubełek. Dla fanów również chipsy o smaku tego kurczaka

Autor: KG/horecatrends Data: 14 grudnia 2021 13:00 | Aktualizacja: 14 grudnia 2021 13:05

W KFC pojawiły się czipsy Lay’s o smaku KFC Original Recipe Chicken. W opakowaniu chipsów znajduje się promocja na 2 Twistery w cenie 1. Czy są równie pożądane jak wtorkowy kubełek KFC?

Czipsy o smaku kurczaka z serii Flavour Inspired by Iconic Flavour można kupić w aplikacji KFC (na wynos i w restauracji) oraz w okienku w lokalu. Są również dostępne w niektórych sklepach, m.in. w Lidl. Paczka Lays o smaku KFC kosztuje 5,95 zł.

KFC: Paczka czipsów zamiast frytek?

Biało-czerwona paczka zapowiada się na hit wśród dodatków KFC. Z naszych obserwacji wynika, że pojawia się na wielu tacach z zamówieniami. Paczka zawiera 140 g czipsów ziemniaczanych o intensywnym smaku smażonego kurczaka. Duża paczka czipsów z powodzeniem może zastąpić frytki.

Restauracja, bar, kawiarnia - szukasz lokalu do wynajęcia lub na sprzedaż? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Opakowanie Lay’s KFC zawiera kod, który pozwala skorzystać z promocji 2 Twistery w cenie 1. Kod znajduje się wewnątrz opakowania. Należy go wpisać w samoobsługowym kiosku KFC. W przypadku braku kiosku kody będą honorowane w kasie po przekazaniu opakowania kasjerowi. Promocja trwa do 30 kwietnia 2022 r. albo do wyczerpania puli Twisterów gratis.

Czipsy o smaku dań ze znanych restauracji

W 2020 r. Lay’s wyprodukowało całą serię ikonicznych smaków czipsów inspirowanych znanymi daniami z prawdziwych amerykańskich restauracji. Wśród nich znalazły się: New York Style Pizza z brooklyńskiej Grimaldi's, Philly Cheesesteak z Geno's, Nashville Hot Chicken z Party Fowl, Carnitas Street Taco z LA's El Torito oraz chip Chile Relleno inspirowany Albuquerque, Cocina Azul z Nowego Meksyku.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz