Partnerzy portalu
KFC wraca z promocją Wtorkowy Kubełek Wtorkowy Kubełek powraca do KFC, fot. materiały prasowe

KFC wraca z promocją Wtorkowy Kubełek

Autor: horecatrends.pl/informacja prasowa Data: 02 listopada 2020 10:03

Wtorkowy Kubełek powraca do KFC już w najbliższy wtorek. W ramach promocji, aż 14 kawałków kurczaka w sekretnej panierce kosztuje tylko 14,95 zł. Oferta będzie dostępna na wynos we wszystkich restauracjach na terenie całego kraju, ale również - po raz pierwszy w historii - w dostawie.

W promocyjnym kubełku znajdziemy 3 kawałki polędwiczek z kurczaka Hot&Spicy, 1 kawałek klasycznego kurczaka Kentucky w aromatycznej panierce na bazie 11 ziół, 8 wyjątkowo chrupkich, pokrytych superpikantną panierką skrzydełek - Hot Wings oraz 2 kawałki delikatnych polędwiczek z kurczaka – Stripsów.

Oferta Wtorkowy Kubełek jest dostępna na wynos we wszystkich restauracjach KFC na terenie całej Polski oraz w Drive Thru, jako samodzielna pozycja w menu, natomiast w dostawie do domu jako powiększenie klasycznego kubełka. Wszystkie dania dostępne w KFC, w tym także Wtorkowy Kubełek, można również łatwo i bezpiecznie zamówić wcześniej poprzez funkcjonalność w aplikacji - KFC Collect a następnie odebrać w najwygodniejszej dla siebie porze we wskazanej restauracji, w Drive Thru lub – po wybraniu opcji „Parking PickUp” – otrzymać zamówienie prosto do swojego samochodu.

Restauracja, bar, kawiarnia - szukasz lokalu do wynajęcia lub na sprzedaż? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Promocja Wtorkowy Kubełek obowiązuje we wszystkie wtorki począwszy od 3 listopada 2020 r. do odwołania.  

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz

komentarze

  • Gość

    Już nie aktualne
  • Gość

    Co to za bzdury. W dostawie nie działa...