Partnerzy portalu
Kolejne koncepty otwierają się w Browarach Warszawskich Kolejne koncepty otwierają się w Browarach Warszawskich / fot. materiały prasowe

Kolejne koncepty otwierają się w Browarach Warszawskich

Browary Warszawskie przestają już być wielkim placem budowy i z wolna wypełniają się życiem, dlatego koncept już teraz zachęca do odwiedzin.

Autor: propertynews.pl Data: 14 kwietnia 2021 16:17

Ze względu na obecną sytuację na oficjalne otwarcie z pełną pompą  Browary Warszawskie muszą jeszcze trochę poczekać. Na szczęście nic nie stoi na przeszkodzie, żeby już teraz wybrać się na spacer, odwiedzić Browary Warszawskie i przyprowadzić tu znajomych.

- Otwarte na gości i ich apetyty są już takie koncepty gastronomiczne, jak grecka restauracja Mykonos oraz Japonki Sushi, które choć są pierwszym lokalem sushi działającym wyłącznie w formule „na wynos”, to już mają rosnące grono swoich wyznawców – wylicza Dominika Telega-Bałdyga, rzecznik prasowy Browarów Warszawskich.

Restauracja, bar, kawiarnia - szukasz lokalu do wynajęcia lub na sprzedaż? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

– W oczekiwaniu na obiad czy lunch można zawiesić oko i podniebienia na artystycznych, wysmakowanych deserach z Deseo, a miłośnicy glutenu i pieczywa na naturalnych zakwasach zachwycą się wypiekami Bakery. Pełną parą pracuje też lokal Etno Cafe serwujący genialne i wypalane we własnej palarni kawy - dodaje.

Wkrótce w Browarach Warszawskich otworzą swe podwoje kolejne  koncepty, m.in. kraftowy Browar Kumpel, kazachski koncept Olivos, Sobremesa Tapas Bar, adriatycka Munja, kawiarnia Dobro&Dobro Cafe, rzemieślnicza lodziarnia Good Lood. 

Czytaj więcej: Wielofunkcyjne Browary Warszawskie już zachęcają do odwiedzin

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz