Partnerzy portalu
Kolejne lokale otwierają drzwi. Chata Staropolska czeka na Gości Gastronomia ma dość. Kolejne lokale zapowiadają otwarcie/ fot. Facebook

Kolejne lokale otwierają drzwi. Chata Staropolska czeka na Gości

Autor: www.horecatrends.pl Data: 23 kwietnia 2021 17:00

W związku z dalszymi obostrzeniami sektor HoReCa (regularnie zresztą pomijany przez polski rząd w kontekście pomocy i odmrożenia) otwiera się na własną rękę. Tym razem Chata Staropolska z Mszany ogłosił, że czeka na Gości.

- Przez 180 dni patrzyliśmy na nasze puste stoliki i załamywaliśmy ręce . Teraz nadeszła pora, by na nowo zapełnić naszą restaurację Waszymi uśmiechami. Z radością i nadzieją w sercach informujemy, że wraz ze #strajkprzedsiebiorcow , przy ogromnym wsparciu przyjaciół z Face 2 Face #otwieraMY dla Was Chata Staropolska , oczywiście z najwyższą troską o wasze zdrowie i z przestrzeganiem reżimu sanitarnego ! - informują właściciele Chaty Staropolskiej na Facebooku.

Restauracja, bar, kawiarnia - szukasz lokalu do wynajęcia lub na sprzedaż? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

N- ie będziemy ukrywać, że jesteśmy pełni obaw, ale wierzymy, że będzie dobrze. Przy takim wsparciu, jakie otrzymaliśmy w ciągu ostatnich kilku dni , MUSI BYĆ 🙌🙌🙌 #otwieraMY - czytamy na Facebooku.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz