×

Subskrybuj newsletter
horecatrends.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Partnerzy portalu
Kolejny krakowski lokal zamyka się. "Ceny prądu i gazu nie zostawiają żadnych złudzeń przedsiębiorcom"
Krakowski lokal zamknął działalność. "Ostatni rok był walką o przetrwanie, a urzędy niestety nie wspierają małych biznesów - informują właściciele restauracji"/fot. Facebook

Kolejny krakowski lokal zamyka się. "Ceny prądu i gazu nie zostawiają żadnych złudzeń przedsiębiorcom"

Autor: MB Data: 17 stycznia 2023 15:48 | Aktualizacja: 18 stycznia 2023 09:17

HoReCa walczy o przetrwanie w tym trudnym czasie. Jednak kolejne restauracje, puby i kawiarnie w całej Polsce zamykają się niemal każdego dnia. Krakowskie "Wesołe gary" - to kolejny przykład upadku przez drożyznę.

"Wesołe gary" kończą działalność

Krakowskie "Wesołe gary" pożegnały się z klientami. O tej restauracji było głośno w pandemii, gdy działała jako lokal dla testerów jedzenia. 

Restauratorzy pożegnali się z goścmi dorszem z warzywami i ziemniaczkami za 35 zł, a wino sprzedawano po 20 zł za butelkę. 

Restauracja, bar, kawiarnia - szukasz lokalu do wynajęcia lub na sprzedaż? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Pracujemy do 15.01.2023 i tu prośba do Was Kochani. Tak jak uratowaliście nas podczas pandemii, tak prosimy Was o wsparcie teraz. Musimy uzbierać pieniądze na ostatnie wypłaty, oraz opłacenie dostawców. Dlatego zapraszamy Was do Wesołych Garów na ostatnie dni pysznych obiadków. Właściciele i załoga - czytamy na Facebooku.

Restauratorzy, którzy serwowali kuchnię włoską, wskazali winnych zamknięcia.

Nowe podatki, wysoki ZUS, ceny produktów, oraz ceny prądu i gazu nie zostawiają żadnych złudzeń przedsiębiorcom w Polsce. Ostatni rok był walką o przetrwanie, a urzędy niestety nie wspierają małych biznesów - informują właściciele lokalu na Facebooku. 

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz