Partnerzy portalu
Kolejny lokal z logo 7 Street pojawił się w Warszawie fot. materiały prasowe

Kolejny lokal z logo 7 Street pojawił się w Warszawie

Autor: www.horecatrends.pl Data: 07 października 2019 10:29

7 Street rozpoczyna sezon jesienny otwarciem kolejnego, czwartego już lokalu w Warszawie, tym razem na warszawskiej Woli.

Lokal znajduje się przy ul. Siedmiogrodzkiej 1, w miejscu gdzie w okolicznych budynkach zlokalizowanych jest wiele biur. Powierzchnia całkowita lokalu to 150 m2 i jest on w stanie pomieścić około 60 gości w sali oraz około 30 osób w ogródku letnim.

- W najbliższym czasie planujemy kolejne otwarcie restauracji 7 Street na Gdańskiej starówce, a także prowadzimy rozmowy z kilkoma potencjalnymi franczyzobiorcami. Nieprzerwanie rozwijamy także nasz mniejszy koncept pod marką Meet & Fit – Slow Food pod którego szyldem, jeszcze w tym roku powstaną dwa nowe lokale - informują przedstawiciele firmy.

Restauracja, bar, kawiarnia - szukasz lokalu do wynajęcia lub na sprzedaż? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

7 Street – Bar & Grill to sieć restauracji serwujących dania kuchni amerykańskiej budowana na zasadach franczyzy. 7 Street dostarcza do swoich lokali franczyzowych produkty spożywcze produkowane pod marką własną dedykowane tylko i wyłącznie do sieci m.in. burgery, steki, żeberka, frytki, pieczywo, sosy oraz przyprawy.

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz