Partnerzy portalu
Kolejny lokal znika z mapy Szczecina. Pomiędzy zamyka się po 16 latach Kultowa restauracja znika ze Starego Miasta po 16 latach/fot. Facebook

Kolejny lokal znika z mapy Szczecina. Pomiędzy zamyka się po 16 latach

Autor: Magdalena Brzózka Data: 18 listopada 2022 15:01

Po 16 latach z kulinarnej mapy Szczecina znika kolejny lokal. Tym razem Pomiędzy Pizza Restaurant żegna się z gośćmi w social mediach.

Pomiędzy zniknie ze Szczecina po 16 latach

"Od 16 lat gościliśmy Was w naszej restauracji. Przyszedł jednak czas aby z różnych względów zakończyc nasza działalność. Zapraszamy do nas aby ostatni raz skosztować naszych dań. Będziemy otwarci jeszcze przez ok. 3 tygodnie. Dziękujemy za lata spędzone razem. Do zobaczenia" - czytamy na Fanpage/u lokalu Pomiędzy Pizza Restaurant.

Restauracja, bar, kawiarnia - szukasz lokalu do wynajęcia lub na sprzedaż? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Szczeciński rynek gastronomiczny: sytuacja jest ciężka

Obserwatorzy i eksperci rynku gastronomicznego i sektora hotelarskiego przyznają, że sytuacja jest trudna, a rynek szczeciński sprzyja lokalom najtańszym albo bardzo luksusowym.

– Dużo restauracji się zamyka. Jest ciężko i będzie ciężej. Szanse na przetrwanie mają ci z renomą lub ci, którzy oferują tanie jedzenie i obiady domowe – mówi Iwona Niemczewska, restauratorka ze Szczecina. – Ceny rosną, a i społeczeństwo jest w nastroju, który nie sprzyja przesiadywaniu w restauracjach. Gastronomia nie generuje wielkiego zysku. W tygodniu jest mało klientów. To jest naprawdę trudna walka o przetrwanie – mówi ekspertka w rozmowie z portalem wSzczecinie.pl.

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz