×

Subskrybuj newsletter
horecatrends.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Partnerzy portalu
21 czerwca w Warszawie Konferencja Nowoczesna Gastronomia # 1
Konferencja Nowoczesna Gastronomia #1, odbędzie się 21 czerwca 2023 roku w WeWork Warsaw, przy ul. Prostej 20

21 czerwca w Warszawie Konferencja Nowoczesna Gastronomia # 1

Autor: horecatrends.pl Opublikowano: 07 czerwca 2023 12:39

21 czerwca w WeWork Warsaw odbędzie się konferencja Nowoczesna Gastronomia # 1. Podczas wydarzenia znani restauratorzy i eksperci branżowi podzielą się swoim doświadczeniem, zdobytymi praktykami oraz radami, jak odnieść sukces i stworzyć biznes przyszłości.

Konferencja Nowoczesna Gastronomia #1

Konferencja Nowoczesna Gastronomia przeznaczona jest przede wszystkim dla właścicieli i managerów restauracji, którzy zainteresowani są tematami związanymi między innymi z modernizacją, efektywnością operacyjną, marketingiem i wszystkim tym, co może pomóc odnieść sukces ich biznesom w dzisiejszych czasach oraz stworzyć biznes przyszłości.

Celem konferencji jest wymiana informacji pomiędzy doświadczonymi specjalistami branży, edukacja społeczności gastronomicznej oraz networking i nawiązanie nowych relacji biznesowych.

Restauracja, bar, kawiarnia - szukasz lokalu do wynajęcia lub na sprzedaż? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

W głównej części programu prelegenci podzielą się swoimi doświadczeniami, zdobytymi praktykami i radami, a uczestnicy będą mieć możliwość zadawania pytań i udziału w debacie. Po części głównej goście mają czas na networking oraz poczęstunek.

Każdy z  prelegentów przedstawi gościom prezentację na wybrany temat:

Prelegenci

Epoka: Wywiad

Rozmówca: Marcin Przybysz, Szef Kuchni Epoki

Epoka to proces twórczy Szefa Kuchni Marcina Przybysza. Marcin gotował u boku najlepszych szefów kuchni: Massimo Bottura (Osteria Francescana), Rasmus Kofoed (Geranium), René Redzepi (Noma) i Franck Giovannini (Restaurant de l’Hôtel de Ville de Crissier). Epoka została nagrodzona jako najwyżej sklasyfikowana polska restauracja w rankingu La Liste – 1000 najlepszych restauracji na świecie.

Wolt Drive: Bezobsługowa dostawa dla gastronomii wtedy, kiedy potrzebujesz jej najbardziej. Technologia, która optymalizuje miejskie dowozy i maksymalizuje przychody lokali ze sprzedaży

Prelegent: Maciej Statkiewicz, Kierownik Wolt Drive Polska

Dostawa błyskawiczna to przyszłość logistyki miejskiej. Wolt Drive wykorzystuje doświadczenia z gastronomii, gdzie pomaga restauratorom maksymalizować przychód z dowozów jedzenia we własnych kanałach sprzedaży. Oferując przesyłki <30 minut dla dedykowanych kanałów e-commerce nie tylko restauracji, ale również sklepów detalicznych usługa staje się ciekawą alternatywą dla automatów paczkowych i dostaw następnego dnia. 

Pita Bros: Jak zbudować odnoszącą sukcesy restaurację street food?

Prelegent: Beniamin Vafidis i Georgios Vafidis, współwłaściciele Pita Bros

Zainspirowani bogatą kulturą i smakami ojczystego kraju, dwaj bracia wraz z ojcem postanowili otworzyć restaurację z greckim street foodem w Polsce. Prowadząc rodzinny biznes, cenią tradycję i autentyczność, stąd decyzja o sprowadzaniu większości produktów bezpośrednio z Grecji. Wierzą, że jest to klucz do zachowania oryginalnego greckiego smaku i jakości naszej kuchni. Pierwszą Pita Bros otworzyli rok temu, obecnie posiadają 3 fizyczne lokalizacje w Warszawie i jedną lokalizację typu dark kitchen. W najbliższym czasie planują otworzyć kolejne 2 lokalizacje. 

Rebel Tang: Dark Kitchen: wszystko, co musisz wiedzieć o jej prowadzeniu. Koncepcja, efektywne zarządzanie oraz nasze rekomendacje.

Prelegent: Aleksander Pałka, COO Rebel Tang

Rebel Tang – najszybciej rozwijający się operator wirtualnych restauracji w Polsce, który wyznacza nowe standardy w branży. Ta innowacyjna firma food-tech łączy tradycję gastronomiczną z nowoczesną technologią, oferując swoim partnerom możliwość szybkiego i bezproblemowego zakładania własnych wirtualnych restauracji. Misją Rebel Tang jest stymulowanie innowacyjnych źródeł dochodu swoim partnerom, zapewniając optymalne wykorzystanie ich istniejących zasobów. Dzięki swojemu innowacyjnemu podejściu Rebel Tang nie tylko zapewnia możliwości biznesowe, ale również przekształca krajobraz gastronomiczny, umożliwiając tworzenie i rozwój nowych doświadczeń kulinarnych w cyfrowym świecie. 

Thai Wok: Siła marki. Porady i wskazówki, jak promować swoje restauracje.

Prelegent: Bartosz Brusikiewicz, Współwłaściciel Thai Wok

Thai Wok, przykład polskiej rodzinnej firmy, która na przestrzeni 10 lat przekształciła się w znaną i cenioną sieć restauracji. W tym roku będzie miała 25 lokali. Thai Wok jako pierwsza zrewolucjonizowała rynek azjatycki w Polsce, wprowadzając pod jednym szyldem trend na świeże, lekkie, popularne i różnorodne azjatyckie smaki. 

Soto Sushi: Wszystko, co chcesz wiedzieć o dostawach i daniach na wynos, prowadząc restauracje. Jak zaczynaliśmy z własnym dowozem i jedzeniem na wynos, o naszej współpracy z Marketplaces. Wskazówki i porady dotyczące promocji i zwiększania zamówień bezpośrednich.

Prelegent: Filip Gawryszewski, właściciel Soto Sushi

W Soto Sushi tradycyjna kuchnia japońska spotyka się z nowoczesnymi smakami fusion. Szeroki wybór wyśmienitych dań w atrakcyjnych cenach, przyczynił się do wypracowania dużej bazy stałych klientów oraz pozycji nr 1 wśród warszawskich restauracji według serwisu TripAdvisor. Soto Sushi to miejsce, w którym miłośnicy kuchni japońskiej i poszukiwacze nowych smaków mogą odkryć różnorodność kulinarnej podróży. Nasza restauracja z dumą utrzymuje wysoki standard obsługi, dbając o zadowolenie naszych gości. 

Trattoria Rucola: Jak przystosowaliśmy się do podwyżek cen u dostawców przy zachowaniu wysokiej jakości? Optymalizacja procesów i cen.

Prelegent: Karol Komorowski, współwłaściciel Trattoria Rucola

Pierwsza Trattoria Rucola została otwarta w lutym 2010 roku przy ul. Francuskiej w Warszawie. Restauracja szybko zyskała uznanie dzięki specjałom domowej kuchni włoskiej i zyskała szerokie grono fanów. Po sukcesie pierwszej restauracji, w kolejnych latach otwarte zostały również lokale przy ul. Miodowej i Kruczej. Karol wspomniał również o planach rozszerzenia działalności restauracji poprzez program franczyzowy na inne miasta w Polsce. 

Jak będzie wyglądać konferencja Nowoczesna Gastronomia

Każdy z prelegentów będzie miał 20 minut na swoje wystąpienie, podczas którego podzieli się swoimi doświadczeniami z uczestnikami. Po każdym wystąpieniu będzie 10 minut na pytania publiczności. Po części głównej goście będą mieli czas na networking i oczywiście poczęstunek. 

Konferencja odbędzie się w WeWork Warsaw pod adresem: Prosta 20/00-850, 00-850 Warszawa, Polska. 

Harmonogram:

13:30 Przyjazd prelegentów

14:00 Rozpoczęcie wydarzenia i przemówienie wprowadzające prowadzącego

14:15 Epoka

14:30 Soto Sushi

15:00 Wolt Drive

15:30 Pita Bros

16:15 Thai Wok

16:45 Rebel Tang

17:15 Trattoria Rucola

17:45–20:00 Networking 

Organizatorzy i partnerzy wydarzenia

Organizatorem wydarzenia jest Choice Poland. Choice oferuje inteligentne rozwiązania dla nowoczesnych restauracji mające na celu zwiększenie ich rentowności: stronę internetową do bezpośredniego zamawiania dań na wynos i z dostawą, składanie zamówień poprzez QR oraz płatności od stołu, rezerwacja stolików i wiele innych.

Generalny partner imprezy: Wolt Drive – usługa kurierska na żądanie

Inni partnerzy:

●       Partner medialny: HorecaTrends https://www.horecatrends.pl/ – najlepszy medialny portal o trendach w sektorze HoReCa

●       Influence media: agencja marketingowa skoncentrowana na gastronomii. W swoim portfolio posiada takie restauracje jak Moxo, Epoka, Executive Lounge.

●       Dotykacka PL: oferuje nowoczesne systemy kasowe dla nowoczesnych restauracji

●       Costa Coffee: serwuje kawę od ponad 40 lat w 30 krajach na całym świecie.

Bilety

Bilety dla odwiedzających można kupić na: https://goout.net/pl/konferencja-nowoczesna-gastronomia/szeduvv/ 

Nie przegap najważniejszych wiadomości

Horeca Trends - Google News Obserwuj nas w Google News
Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz