×

Subskrybuj newsletter
horecatrends.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Partnerzy portalu
Kopalnia Smaków: Supersam w Katowicach będzie miał więcej gastronomii
Supersam w Katowicach będzie miał więcej gastronomii; fot. mat. pras.

Kopalnia Smaków: Supersam w Katowicach będzie miał więcej gastronomii

Autor: horecatrends.pl Data: 10 lutego 2022 13:41

Supersam w Katowicach przechodzi metamorfozę. Pojawi się nowa strefa restauracyjna. Za projekt inwestycji prowadzonej przez Globalworth Poland odpowiada zespół Konior Studio pod kierunkiem architekta Tomasza Koniora. Prace mają zakończyć się w IV kwartale 2022 roku.

Supersam jest wielofunkcyjnym obiektem łączącym ofertę usługowo-handlową z powierzchniami biurowymi, położonym w samym centrum Katowic. Oferuje blisko 23 000 mkw. powierzchni komercyjnej.

- Zmieniając Supersam odpowiadamy na potrzeby i trendy rynkowe. W handlu stawiamy na specjalizację w zakresie codziennych zakupów, a dodatkowo rozszerzamy część biurową, wzmacniając wielofunkcyjny charakter naszej nieruchomości - mówi Barbara Wójcik, Senior Asset Manager w Globalworth Poland.

Restauracja, bar, kawiarnia - szukasz lokalu do wynajęcia lub na sprzedaż? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Nowa oferta restauracyjna - Kopalnia Smaków

Ważnym elementem przemian w Supersamie będzie też nowa i większa strefa restauracyjna, która stanie się ciekawą alternatywą dla typowych food courtów.

- Zdecydowaliśmy, że nie chcemy rywalizować z dużymi galeriami handlowymi. Obraliśmy inną strategię rozwoju Supersamu, naszym zdaniem lepiej odpowiadającą na postpandemiczną rzeczywistość. Jako właściciel tak kultowych budynków, jak warszawska Hala Koszyki czy wrocławska Renoma, mamy duże doświadczenie w tego typu wielofunkcyjnych projektach, które wykorzystamy również w Supersamie - dodaje Barbara Wójcik.

Odświeżony charakter zyska poziom - 1, gdzie pojawi się nowa część restauracyjna - Kopalnia Smaków - z oryginalnie zaprojektowanym wspólnym miejscem do spożywania posiłków.

Nie przegap najważniejszych wiadomości

Horeca Trends - Google News Obserwuj nas w Google News
Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz