×

Subskrybuj newsletter
horecatrends.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Partnerzy portalu
Krakowskie bistro z kuchnią francuską po ''Kuchennych Rewolucjach'' szuka inwestora
Jednym z dań serwowanych w Voilà Avignon Bistro jest cassoulet. Fot. Voilà Avignon Bistro/Facebook

Krakowskie bistro z kuchnią francuską po ''Kuchennych Rewolucjach'' szuka inwestora

Autor: PTWP - horecatrends.pl Data: 29 kwietnia 2023 13:35

Izba Gospodarcza Gastronomii Polskiej opublikowała ogłoszenie o poszukiwaniu przez restaurację francuską Voilà Avignon Bistro inwestora/wspólnika. Krakowski lokal jest po ''Kuchennych Rewolucjach'' Magdy Gessler.

''Gwarantuję funkcjonowanie. Poprowadzę tak jak dotąd. Oddam finansowe zarządzanie SKALOWALNYM KONCEPTEM... zainwestuj 250 000 zł'' - czytamy w ogłoszeniu zamieszczonym na stronie IGGP. 

Restauracja, bar, kawiarnia - szukasz lokalu do wynajęcia lub na sprzedaż? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Z opisu wynika, że Voilà Avignon Bistro w Krakowie zlokalizowany w Starych Dębnikach (300 m od Centrum Kongresowego ICE) jest lokalem na 80 miejsc.

Co się zmieniło w restauracji przy ulicy Konfederackiej 4 w Krakowie?

Właścicielką krakowskiego bistro jest Dorota Rydygier, wiceprezes zarządu Izby Gospodarczej Gastronomii Polskiej. O Kuchennych Rewolucjach w jej lokalu z kuchnią francuską pisaliśmy zapowiadając udział w programie Magdy Gessler. 

''Dla właścicielki restauracji Voila w Krakowie udział w programie był niesamowitą przygodę. Chciała sprawdzić, czy jej kuchnia zachwyci czy też rozczaruje Magdę Gessler. Co się zmieniło w restauracji przy ulicy Konfederackiej 4 w Krakowie? To były przeogromne zmiany, nowy wystrój a przede wszystkim nowa karta i nowi ludzie. Klienci będą pozytywnie zaskoczeni, bo to właśnie ich potrzeby były brane pod uwagę przy wprowadzaniu zmian. Jak mówi Dorota Rydygier - "Nikt tak jak Francuz nie rozumie kuchni francuskiej" - pisała wtedy Izba Gospodarcza Gastronomii Polskiej. 

Czytaj więcej Wiceprezes IGGP wzięła udział w Kuchennych Rewolucjach. Jak Magda Gessler zmieniła jej lokal? Emisja wkrótce

Losy ''rewolucji'' w lokalu Doroty Rydygier pokazano w odcinku 1 otwierającym 26. sezon programu "Kuchenne Rewolucje'' w marcu 2023 r. Magda Gessler zmieniła Voilà Bistro w Voilà Avignon Bistro. W menu zaproponowanym przez Gessler znalazły się m.in. ratatouille czy Crêpes Suzette. 

Czytaj też Jakie dania wymyśliła Magda Gessler dla Voilà Avignon Bistro w Krakowie?

Nie przegap najważniejszych wiadomości

Horeca Trends - Google News Obserwuj nas w Google News
Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz