Partnerzy portalu
Krowarzywa otwiera drugi lokal w Krakowie Krowarzywa otwiera drugi lokal w Krakowie

Krowarzywa otwiera drugi lokal w Krakowie

Autor: horecatrends.pl Data: 10 listopada 2020 11:10

14 listopada Krowarzywa otwiera drugi lokal w Krakowie. Tym razem na Kazimierzu na Placu Wolnica 4. Równolegle powstają dwa kolejne lokale, mające na celu poszerzenie obszaru dostaw: jeden w dzielnicy Białołęka, a drugi w Łodzi.

Mimo pandemii i zamkniętych lokali dla gości, Krowarzywa poinformowała o w mediach społecznościowych o planowanym otwarciu kolejnego lokalu w Krakowie.

Restauracja, bar, kawiarnia - szukasz lokalu do wynajęcia lub na sprzedaż? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

– W tym trudnym dla wszystkich (w tym gastronomii czasie) pragniemy nadal spełniać naszą misję: serwować zdrowe, w 100% roślinne posiłki dla wszystkich, dbając o planetę i klimat. To właśnie przyświecało nam w momencie podejmowania decyzji o otworzeniu kolejnych miejsc z naszą ofertą. Chcemy być blisko naszych Klientów, a nasze posiłki dostarczać na jak największą skalę – komentuje Krzysztof Bożek, współzałożyciel Krowarzywa.

Lokal na Kazimierzu będzie 17. lokalem marki Krowarzywa. Równolegle powstają dwa kolejne lokale, mające na celu poszerzenie obszaru dostaw: jeden w dzielnicy Białołęka, a drugi w Łodzi.

Sieć Krowarzywa do dalszego rozwoju poszukuje multi-franczyzobiorcy do otwarcia kilku lokali na Śląsku, w tym w Katowicach w wersji stacjonarnej i dark kitchen (czyli lokalu realizującego tylko dostawy).  

SŁOWA KLUCZOWE

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz