Krowarzywa otwiera kolejny lokalhorecatrends.pl - 19 maja 2021 09:52


Krowarzywa 22 maja o godz. 14:00 otwiera kolejny lokal. Tym razem sieć zaprasza do gdańskiego Starego Miasta, na Plac Dominikański 1.

Krowarzywa w Gdańsku

Nowy lokal będzie drugą restauracją Krowarzywa w Gdańsku. Otwierają ją Bracia Bisialscy, którzy współpracują z siecią już 4 lata, czyli od samego początku istnienia systemu franczyzowego Krowarzywa. Prowadzą oni w sumie trzy lokale Krowarzywa w różnych miastach.

W ofercie Krowarzywa można znaleźć flagowe wegańskie burgery, wrapy, sałatki czy Vegan Kebab. Na spragnionych czeka domowa lemoniada oraz firmowe napoje butelkowe.

Restauracja, bar, kawiarnia - szukasz lokalu do wynajęcia lub na sprzedaż? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Menu Krowarzywa wciąż się rozwija, zaskakując coraz to nowymi daniami i dodatkami. Najnowsze z nich to ziemniaczki hashtagi czy nachosy bio z wegańskim serem. 

Krowarzywa poszukuje franczyzobiorców

Krowarzywa poszukuje kolejnych franczyzobiorców i multifranczyzobiorców w Warszawie, Katowicach, Lublinie, Trójmieście, Poznaniu, Wrocławiu, Częstochowie i Zakopanem. Blisko 70% franczyzobiorców prowadzi więcej niż jedną restaurację, a w warunkach pandemii otwartych zostało kolejne 5 lokali Krowarzywa w całej Polsce.

W chwili otwierania drugiej restauracji Krowarzywa w Gdańsku, w sieci Krowarzywa funkcjonuje 18 lokali, a 3 kolejne są w trakcie przygotowania.