×

Subskrybuj newsletter
horecatrends.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Partnerzy portalu
Krowarzywa poszerza ofertę o nowe dania
Krowarzywa poszerza ofertę o nowe dania

Krowarzywa poszerza ofertę o nowe dania

Autor: horecatrends.pl Data: 30 listopada 2020 08:35

Polska sieć wegańskich burgerowni Krowarzywa poszerza swoją ofertę o nowe dania, w tym dwie nowe wersje wegańskich kebabów.

Nowe kebaby będą dostępne od 30 listopada 2020. Ze względu na ograniczenia związane z pandemią koronawirusa, początkowo wszystkie kebaby będą dostępne w wersji na wynos, ale również w dostawie we wszystkich portalach, z którymi współpracują lokale w poszczególnych miastach.

- Vegan Kebab Polski to polska wersja kebaba, z surówką z białej i czerwonej kapusty, z pieczonym seitanem i sosami do wyboru.

Restauracja, bar, kawiarnia - szukasz lokalu do wynajęcia lub na sprzedaż? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

- Vegan Kebab Hummus to kebab z pieczonym seitanem, ze świeżymi warzywami, hummusem, pastą z bakłażana, marynowaną papryczką pepperoni i sosami do wyboru.

- Vegan Kebab Kimchi to kebab z pieczonym seitanem, z dodatkiem kimchi i marynowanej rzepy, ze świeżymi warzywami, kolendrą i sosami do wyboru.

Ze względu na rosnącą popularność naszej wersji kebaba, zdecydowaliśmy się na  rozszerzenie tej części menu Krowarzywa. Kierujemy się bardziej w stronę tradycyjnej interpretacji tego dania. Sięgamy po świeżą kolendrę, hummus, baba ghanoush czy marynowaną rzepę. Najważniejszą częścią kebabów nadal pozostaje nasz mistrzowski seitan. Teraz będzie dostępny w trzech wersjach: kebab polski, kebab hummus i kebab kimchi – mówi Kornel Kisała, szef kuchni Krowarzywa.

Oprócz nowych dań, goście będą mieli możliwość wzbogacenia każdego burgera, wrapa lub sałatki o specjane dodatki, takie jak hummus czy pasta z bakłażana (baba ghanoush).

Nie przegap najważniejszych wiadomości

Horeca Trends - Google News Obserwuj nas w Google News
Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz