Partnerzy portalu
Krowarzywa z kolejnymi otwarciami. Do końca roku będzie liczyć 19 lokali Krowarzywa z kolejnymi otwarciami. Do końca roku będzie liczyć 19 lokali, fot. Fot. Krowarzywa/Facebook

Krowarzywa z kolejnymi otwarciami. Do końca roku będzie liczyć 19 lokali

Autor: propertynews.pl Data: 07 października 2020 14:15

Restauracyjny szlak sieci Krowarzywa rośnie mimo pandemii. Do końca roku będzie liczyć 19 lokali. Marka zostaje na ulicy, szukając okazji na osiedlach. - Chodzi o lokale o niezbyt imponującym footfallu, niskim czynszu, ale z dużym potencjałem na dark kitchen. Pierwsze już działają na Ursynowie i Bemowie. Bardzo ładnie się sprawdzają. Wkrótce dołączy do nich Białołęka - powiedział portalowi propertynews.pl Krzysztof Bożek, współzałożyciel sieci Krowarzywa.

Krowarzywa skutecznie omijała galerie handlowe. Dzisiaj - mimo wciąż trudnej sytuacji - musicie się cieszyć z tej słusznie obranej kiedyś drogi? 

Krzysztof Bożek, współzałożyciel sieci Krowarzywa: Rzeczywiście, cieszymy się z tamtej decyzji i ją podtrzymujemy. Centra handlowe borykają się ze skutkami dwóch potężnych ciosów: zamkniętych niedziel i pandemii. Wciąż zgłaszają się do nas galerie handlowe, nawet bardzo prestiżowe. Proponują lokale do wynajęcia. Jestem wdzięczny, ponieważ to znaczy, że potencjał naszej marki jest na tyle duży, by się odnaleźć w takich obiektach. Jednak nasza strategia działania na ulicy to nie tylko troska o miejsca najbardziej dostępne dla klientów, ale również niskie czynsze. Na razie ta filozofia się sprawdza. 

Restauracja, bar, kawiarnia - szukasz lokalu do wynajęcia lub na sprzedaż? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Czytaj więcej: propertynews.pl 

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz