Partnerzy portalu
Kubełek KFC ma następcę? MrKryha promuje KuRpony z KFC MrKryha słynie z hasła „a ja mam takie nietypowe zamówienie”. Jest ono doskonale znane wielu użytkownikom Tik Toka, czy YouTube’a. Fot. Youtube

Kubełek KFC ma następcę? MrKryha promuje KuRpony z KFC

Autor: KG/horecatrends Data: 18 maja 2022 11:45

Sieć KFC odświeża linię kuponów promocyjnych. W kampanii „KuRpony z KFC robią wrażenie” wziął udział MrKryha, influencer, który słynnie z „a ja mam takie nietypowe zamówienie” - to tekst znany użytkownikom Tik Toka, czy YouTube’a.

Kody promocyjne, dzięki którym można zamawiać zarówno całe zestawy, jak i same tylko Twistery, Zingery czy Grandery w niższych cenach, są już znane fanom KFC od dawna. Teraz linia dedykowana cenowym mega ofertom zyskała nową nazwę - KuRpony, a w raz z nią także nową identyfikację wizualną - podaje w komunikacie prasowym KFC.

MrKryha ma nietypowe zamówienie...

Zmianom towarzyszy kampania digitalowa z udziałem popularnego wśród młodzieży influencera MrKryhy. TikToker, którego konto obserwuje dziś już ponad 410 tysięcy użytkowników zasłynął z odwiedzin restauracji, w których zawsze składa nietypowe zamówienia charakterystycznie zaznaczając to w swoich filmach. Jeżdżąc po Polsce zdarza mu się zamówić i przetestować największego kebaba mierzącego 40 cm, najdroższy zestaw sushi za prawie 250 zł, a nawet całe menu dostępne w danym miejscu.

Restauracja, bar, kawiarnia - szukasz lokalu do wynajęcia lub na sprzedaż? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

W ramach kampanii „KuRpony z KFC robią wrażenie”, MrKryha nie tylko w szczególny dla siebie sposób komentuje kolejne sety zniżkowych KuRponów na oferty dostępne w KFC, ale też występuje na drugim planie każdego z sześciu wideo, które powstały w ramach kampanii. Krótkie wideo są publikowane na kanałach własnych KFC Polska na Facebooku, Instagramie, YouTube, TikToku, Snapchacie, a także na platformach Player oraz IPLA. Całość wspiera kampania display oraz seria dedykowanych postów na kanałach w mediach społecznościowych KFC. 

KuRpony ekipowe dla grupy przyjaciół 

„KuRpony z KFC robią wrażenie” to oferta stworzona z myślą o ekipach przyjaciół spędzających wspólnie czas przy stole, sieć przygotowała także specjalną ofertę. Wśród KuRponów ojawiły się KuRpony ekipowe, dzięki którym można kupić zestaw kilku takich samych dań w fantastycznie niskiej cenie. To z pewnością świetna wiadomość dla fanów dań z KFC i ich przyjaciół.

W ramach oferty KuRponowej, która wystartowała 28 kwietnia, dostępnych jest łącznie 25 KuRponów, dedykowanych zarówno użytkownikom zamawiającym dania poprzez aplikację KFC Collect, jak i gościom na miejscu w restauracji. Stąd KuRpony zyskały nowy wygląd nie tylko w aplikacji, ale też w kioskach w restauracjach KFC na terenie całego kraju. 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz