Partnerzy portalu
Kucharze z Olivii Star Top przygotują posiłki dla szpitala Kucharze z Olivii Star Top przygotują posiłki dla szpitala, fot. materiały prasowe

Kucharze z Olivii Star Top przygotują posiłki dla szpitala

Autor: portalspozywczy.pl/informacja prasowa Data: 29 października 2020 13:38

Olivia Business Centre uruchamia drugi program pomocy środowisku medycznemu. Od środy, 28 października ponownie przystępuje do niesienia wsparcia dla Szpitala im. Św. Wojciecha na gdańskiej Zaspie. Potrawy będą dostarczane i przygotowywane przez kucharzy i pracowników gastronomii Olivii Star Top.

Pomoc obejmować będzie stałe, codzienne dostawy wyżywienia w ilości 40 i większej ilości porcji. Będą one przeznaczone dla personelu medycznego i innych osób, które na terenie szpitala są zaangażowane w walkę z pandemią Covid-19. Wiosenna odsłona pomocy medykom oznaczała dostarczenie  do pomorskich szpitali ponad 2 000 porcji wyżywienia.

– Skala wyzwań stojących przed pracownikami szpitala powoduje, że czynimy wszystko, co w naszej mocy, aby wesprzeć środowisko medyczne. Ilość zakażeń, która notowana jest każdego dnia powoduje, że do szpitali trafiają dziesiątki ludzi dziennie i personel medyczny musi radzić sobie z rosnącą skalą zakażeń – mówi Krzysztof Król, manager komunikacji Olivia Business Centre.

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz