×

Subskrybuj newsletter
horecatrends.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Partnerzy portalu
"Kuchenne rewolucje" w Witnicy! Czy Magda Gessler uratuje hotel z restauracją?
"Kuchenne rewolucje" w Witnicy! Czy tym razem wizyta Magdy Gessler okaże się owocna? / fot. materiały prasowe

"Kuchenne rewolucje" w Witnicy! Czy Magda Gessler uratuje hotel z restauracją?

Autor: oprac. JS Data: 30 marca 2023 13:37

Magda Gessler w 5. odcinku wiosennej odsłony "Kuchennych Rewolucji" odwiedziła Kamilę i Patryka, którzy w Witnicy prowadzą hotel z restauracją. Czy wizyta znanej restauratorki pomoże parze odbudować biznes?

"Kuchenne rewolucje" w Witnicy! Czy tym razem wizyta Magdy Gessler okaże się owocna?

Witnica to kilkutysięczna miejscowość położona na zachód od Gorzowa Wielkopolskiego, niedaleko granicy z Niemcami. W centrum miasteczka restaurację wraz z hotelem o nazwie „Witnica” dwa lata temu przejęło małżeństwo - Kamila i Patryk.

Kamila przez lata prowadziła z sukcesem biuro rachunkowe, ale po cichu marzyła o swoim miejscu na ziemi, najlepiej niewielkim hoteliku. Traf chciał, że któregoś dnia do jej biura przyszedł klient, przy okazji dzieląc się wiadomością o chęci sprzedaży hotelu z restauracją „Witnica”. Żeby spełnić marzenie żony, Patryk pozbył się warsztatu zajmującego się autodetailingiem i wkrótce oboje stali się nowymi właścicielami obiektu.

Restauracja, bar, kawiarnia - szukasz lokalu do wynajęcia lub na sprzedaż? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Niestety, prowadzenie hotelu z restauracją okazało się niełatwą sprawą dla raczkującego w tym temacie małżeństwa. Poświęcony miejscu czas nie przekładał się na efekty – mimo że w hotelu byli goście, to sala restauracyjna świeciła pustkami. Wraz ze zmęczeniem i frustracją, w małżeństwie zaczęły pojawiać się napięcia. Kamila zaczęła także chorować i kilka miesięcy temu przeszła zawał serca. Do tej ciężkiej walki o swoje marzenia kobieta zdecydowała się zaprosić Magdę Gessler. Czy znanej restauratorce uda się postawić na nogi biznes i uratować małżeństwo? Emisja 5. odcinka już dziś o godz. 21:35 w TVN.

Nie przegap najważniejszych wiadomości

Horeca Trends - Google News Obserwuj nas w Google News
Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz