×

Subskrybuj newsletter
horecatrends.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Partnerzy portalu
„Kulinarna podróż po Polsce'' - nagrodzone restauracje, ale i przepisy, i kultowe dania
„Kulinarna podróż po Polsce” to prezentacja laureatów plebiscytu „Najlepsza Restauracja 2023”, przepisy i felietony. Fot. Katarzyna Gubała/PTWP

„Kulinarna podróż po Polsce'' - nagrodzone restauracje, ale i przepisy, i kultowe dania

Autor: PTWP - horecatrends.pl Data: 20 maja 2023 08:00

„Kulinarna podróż po Polsce” to publikacja przygotowywana przez MAKRO Polska, prezentująca laureatów plebiscytu „Najlepsza Restauracja 2023”. Ale nie tylko. To również przepisy Szefów Kuchni Akademii Inspiracji MAKRO oraz wiele informacji o kultowych daniach poszczególnych regionów. Album dostępny jest również w formie ebooka.

W albumie „Kulinarna podróż po Polsce'' zaprezentowanych zostało 37 restauracji, które zdobyły laury w plebiscycie ''Najlepsza Restauracja 2023'' w ramach programu Polskie Skarby Kulinarne. 

Magdalena Figurna, Menadżer ds. PR i Komunikacji Wewnętrznej podkreśla, że album „Kulinarna podróż po Polsce” to wyjątkowa publikacja. 

Restauracja, bar, kawiarnia - szukasz lokalu do wynajęcia lub na sprzedaż? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

-  Poprzednie edycje były skupione przede wszystkim wokół narracji historycznej oraz ciekawostek. Tym razem do współpracy zaprosiliśmy dziennikarzy z portali branżowych, takich jak Katarzyna Gubała z portalu HorecaTrends czy Agata Godlewska, których felietony zdecydowanie wzbogaciły publikację. Podobnie jak w zeszłym roku w albumie prezentujemy zwycięzców plebiscytu. Zmieniliśmy jednak formę, aby jeszcze bardziej zachęcić konsumentów do wizyt w wybranych lokalach - informowała Magdalena Figurna. 

Jaka jest ''Kulinarna podróż po Polsce''?

Pełna smaków i aromatów. Bogata w opowieści i tradycje. Otwarta na różnorodność. Można podczas niej spotkać wspaniałych ludzi. 

Wspólnie z programem Polskie Skarby Kulinarne odwiedziliśmy wszystkie zakątki naszego kraju. Odkryliśmy zapomniane lub znane tylko nielicznym receptury. Spróbowaliśmy lokalnych produktów i dań. Spotkaliśmy wyjątkowych szefów i szefowe kuchni. Efekt naszej podróży trzymacie Państwo w rękach. Zajrzyjcie zatem na kolejne i poznajcie to, co najlepsze w kuchni polskich ''małych ojczyzn'' - zachęca we wstępie do albumu „Kulinarna podróż po Polsce” Zespół MAKRO Polska. 

Publikacja „Kulinarna podróż po Polsce'' jest dostępna również w formie ebooka dostępnego na polskieskarby.pl

 

Nie przegap najważniejszych wiadomości

Horeca Trends - Google News Obserwuj nas w Google News
Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz