×

Subskrybuj newsletter
horecatrends.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Partnerzy portalu
Kultowa restauracja znika z Zielonej Góry. Działała 24 lata
Restauracja Gioconda przy ul. Mariackiej w Zielonej Górze zostanie zamknięta po 24 latach działalności. Fot. Gioconda Restauracja/Facebook

Kultowa restauracja znika z Zielonej Góry. Działała 24 lata

Autor: KG/horecatrends Data: 10 kwietnia 2022 15:53

Od 2020 roku nasza branża nie miała lekko. I niestety pozostałości i konsekwencje tych czasów zostały z nami do dziś i musieliśmy podjąć bardzo trudną decyzje. Jesteśmy zmuszeni zamknąć Giocondę - poinformowali właściciele restauracji, która działała przy deptaku w Zielonej Górze od 1998 r.

Właściciele restauracji przypomnieli, że kultowa Gioconda istnieje od 1998 roku, a obecna ekipa prowadzi ją niezmiennie od 2010 r.

''Gościliśmy Was u nas przez wiele lat, poznaliśmy mnóstwo fantastycznych osób przez ten czas i byliśmy świadkami wielu wzruszających momentów z Waszego życia, zaręczyn, ślubów, chrzcin, komunii, a nawet narodzin!'' - wspominają. 

Restauracja, bar, kawiarnia - szukasz lokalu do wynajęcia lub na sprzedaż? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Zaznaczają, że od 2020 r. branża gastronomiczna nie miała lekko. 

''I niestety pozostałości i konsekwencje tych czasów zostały z nami do dziś i musieliśmy podjąć bardzo trudną decyzje. Jesteśmy zmuszeni zamknąć Giocondę'' - poinformowali na social mediach restauracji.

Restauracja Gioconda w Zielonej Górze, która serwuje pizzę i dania kuchni włoskiej będzie jeszcze czynna do 15 kwietnia. 

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz