×

Subskrybuj newsletter
horecatrends.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Partnerzy portalu
Kultowa sieć fast food ze smażonym kurczakiem wchodzi do Polski
Plany dla Polski i Czech to 600 restauracji w tych krajach w ciągu 10 najbliższych lat. Fot. Shutterstock

Kultowa sieć fast food ze smażonym kurczakiem wchodzi do Polski

Autor: KG/horecatrends Data: 04 grudnia 2022 09:01 | Aktualizacja: 04 grudnia 2022 09:24

Do Polski i Czech wejdzie sieć restauracji ze smażonym kurczakiem Popeyes. W planach jest otwarcie 600 restauracji w tych krajach w ciągu 10 najbliższych lat. Restauracje Popeyes mają ruszyć już w 2023 r.

Restaurant Brands International i McWin rozwiną sieci Burger King i Popeyes w Europie Wschodniej - poinformowała Restaurant Brands International.

Lokale Popeyes w Polsce pojawią się w przyszłym roku

Restauracje Popeyes serwujące smażonego kurczaka oraz nowe lokale znanego już Burger Kinga mają powstawać w Polsce już w 2023 r. Nowe restauracje będą wyposażone w cyfrowe ekrany zamówień, zamówienia mobilne, obsługę stolików i dostawę, aby goście mogli zamawiać jedzenie tak, jak lubią - czytamy w komunikacie prasowym.

Restauracja, bar, kawiarnia - szukasz lokalu do wynajęcia lub na sprzedaż? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

W planach jest otwarcie 600 restauracji Popeyes w Polsce i Czechach w ciągu 10 najbliższych lat. Dyrektorem marketingu Popeyes Polska oraz Popeyes Cesko został Jakub Aleksandrowicz - wcześniej przez 6 lat był szefem marketingu Pasibusa.

Popeyes z Luizjany - co to za marka?

Założona w Nowym Orleanie w 1972 roku firma Popeyes® ma ponad 50-letnią historię i tradycję kulinarną. Popeyes wyróżnia się wyjątkowym menu w stylu nowoorleańskim, obejmującym pikantnego kurczaka, polędwiczki z kurczaka, smażone krewetki i inne regionalne produkty. 

Pasja sieci do dziedzictwa Luizjany i aromatycznych, autentycznych potraw pozwoliła firmie stać się jedną z największych na świecie restauracji szybkiej obsługi z kurczakiem, posiadającą ponad 3800 restauracji w Stanach Zjednoczonych i na całym świecie. W Europie lokale Popeyes działają w Wielkiej Brytanii, Rumunii, Hiszpanii i Szwajcarii.

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz

komentarze

  • Gość

    Już się nie mogę doczekać. Mam slinotok na samą MYŚL !!!
  • Gość

    Kto daje pozwolenie na to?
    A nasze Polskie firmy?