×

Subskrybuj newsletter
horecatrends.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Partnerzy portalu
Kupony McDonald's, czyli okazYEAH. Gdzie je znaleźć i jak wykorzystać?
Kupony McDonald's, czyli okazYEAH. Gdzie je znaleźć i jak wykorzystać? | fot. Shutterstock

Kupony McDonald's, czyli okazYEAH. Gdzie je znaleźć i jak wykorzystać?

Autor: Witold Stech Data: 13 lutego 2023 17:35

W popularnej sieci fast food McDonald's można sporo zaoszczędzić, gdy korzysta się z aplikacji. Dawne kody rabatowe zostały zastąpione kuponami OkazYEAH. Gdzie je znaleźć i jak z nich skorzystać?

Niektórzy klienci McDonald's z pewnością pamiętają jeszcze kody rabatowe drukowane w formie papierowej, które należało okazywać przy kasie. Ta era jednak minęła i wraz z cyfryzacją nastały OkazYEAH.

OkazYEAH McDonald's. Gdzie znaleźć kupony?

Popularną formą promocji w McDonald's jest ta na frytki. | fot. McDonald's
Aby skorzystać z kuponów McDonald's należy ściągnąć najpierw oficjalną aplikację na smartfona (w wersji na urządzenia z systemem Android bądź też iOS). Klienci, którzy jej nie posiadają, będą musieli także założyć tam konto, a także włączyć dwuetapową weryfikację.

Restauracja, bar, kawiarnia - szukasz lokalu do wynajęcia lub na sprzedaż? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Po zalogowaniu należy wejść w aplikacji w zakładkę OkazYEAH i wybrać interesujący nas kupon.

Jak wykorzystać kupon McDonald's OkazYEAH?

Po wybraniu interesującego nas rabatu należy go w aplikacji aktywować. Aktywny kod zniżkowy jest jednak dostępny jedynie przez krótki czas, warto więc zrobić to tuż przed zakupem. Następnie należy ów kod podać podczas składania zamówienia. Kod kreskowy można zeskanować podczas korzystania z kasy samoobsługowej, można również wprowadzić go ręcznie. Składając zamówienie przy kasie można także podać kod pracownikowi.

Kupony McDonald's w DriveThru. Jak wykorzystać OkazYEAH?

W przypadku restauracji dla zmotoryzowanych do wyboru mamy dwie (najczęściej) opcje. Spora część restauracji DriveThru ma zamontowane na zewnątrz czytniki, do których można zbliżyć smartfon z aktywowanym kuponem. W niektórych jednak przypadkach będziemy zmuszeni do podyktowania podczas składania zamówienia kodu pracownikowi.

Rabaty w McDonald's. Jakie zniżki znajdziemy w okazYEAH?

Oferta zniżek w okazYEAH zmienia się w czasie, dlatego warto śledzić aplikację na bieżąco. Zniżki obejmują często wybraną kanapkę w zestawie z średnimi frytkami, ale także zestawy z napojami. W okazYEAH często pojawia się także kawa, a jedną z popularnych promocji jest ta na frytki, gdzie można nabyć 2 porcje w cenie 1 lub 4 w cenie 2.

W okazYEAH można także odbierać nagrody za zdobywane punkty.

OkazYEAH w zamówieniu z dostawą?

Rabaty w McDonald's są dostępne jedynie podczas składania zamówienia na miejscu. Nie można z nich korzystać składając zamówienie z dostawą. Stacjonarnie, istnieją dwie placówki w Polsce, które są wyjątkami i nie honorują OkazYEAH. To McDonald's na terenie portu lotniczego im. F. Chopina w Warszawie i na terenie portu lotniczego im. L. Wałęsy w Gdańsku.

Nie przegap najważniejszych wiadomości

Horeca Trends - Google News Obserwuj nas w Google News
Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz