×

Subskrybuj newsletter
horecatrends.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Partnerzy portalu
Kurs Manager gastronomii to nowość w ofercie Akademii Inspiracji MAKRO. Ile dni trwa?
Akademia Inspiracji MAKRO wprowadziła do swojej oferty szkoleniowej nowy 5-dniowy kurs dla obecnych i przyszłych managerów lokali gastronomicznych. Fot. Akademia Inspiracji MAKRO

Kurs Manager gastronomii to nowość w ofercie Akademii Inspiracji MAKRO. Ile dni trwa?

Autor: Katarzyna Gubała Data: 23 marca 2023 13:45

Akademia Inspiracji MAKRO wprowadziła do swojej oferty szkoleniowej nowy 5-dniowy kurs dedykowany obecnym i przyszłym managerom lokali gastronomicznych. Manager gastronomii to szkolenie, które obejmuje zagadnieniami m.in. tworzenie strategii, zarządzanie finansami czy organizację pracy w lokalu gastronomiczny.

5-dniowy kurs Manager gastronomii został opracowany przez trenerów Akademii Inspiracji MAKRO Polska. Jego celem jest przekazanie wiedzy dotyczącej prowadzenia biznesu oraz przedstawienie najlepszych praktyk. Podczas spotkań poruszane są zagadnienia związane m.in. ze strategią, zarządzaniem finansami lokalu gastronomicznego, organizacją pracy oraz marketingu.

- 5-dniowy kurs Manager gastronomii to odpowiedź na zgłaszane przez uczestników naszych warsztatów potrzeby z zakresu komplementarnego szkolenia dla kadry zarządzającej. Taką chęć zgłosili zarówno pracownicy gastronomii, managerowie lokali, jak i szefowie kuchni, którzy chcieliby poznać najlepsze praktyki z zakresu prowadzenia biznesu. Opracowany przez nas program odpowiada na potrzeby wszystkich wyżej wymienionych grup - mówi Małgorzata Boguska-Kuca, Kierownik Centrum Szkoleń i Trener Akademii Inspiracji MAKRO Polska

Restauracja, bar, kawiarnia - szukasz lokalu do wynajęcia lub na sprzedaż? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Eksperci kursu Manager gastronomii 

Wśród prowadzących kurs są Łukasz Jarema, Ekspert z zakresu optymalizacji procesów biznesowych i konsultant w MAKRO Polska, Maciej Możejko, Ekspert ds. Rozwoju Biznesu Klienta w MAKRO Polska oraz Bogusław Skowron, Ekspert ds. Komunikacji i Projektów HoReCa w Akademii Inspiracji MAKRO Polska.

- Inwestowanie w rozwój kompetencji nie jest w branży gastronomicznej bardzo powszechne. Z drugiej strony jest to sektor zmagający się z dużą rotacją personelu. Jakość zarządzania oraz kompetencje managerów są więc kluczowe, aby utrzymać pracowników, zadbać o zaangażowanie i odpowiednio motywować - dodaje Małgorzata Boguska-Kuca.

Kurs Manager gastronomii to 40 godzin warsztatowych

W ramach 40 godzin warsztatowych uczestnicy poznają szczegółowo zagadnienia z zakresu m.in. strategii biznesu, inżynierii menu, struktury kosztów w gastronomii, budowania oferty stałej i okolicznościowej, tworzenia grafików, rekrutacji i motywowania zespołu oraz marketingu i współpracy z agencjami lub freelancerami. Szczegółowy program kursu dostępny jest na stronie akademia-inspiracji-makro.pl/warsztaty/5-dniowy-kurs-manager-gastronomii-2

Akademia Inspiracji MAKRO to centrum szkoleniowe i studio kulinarne dedykowane profesjonalnej gastronomii, które funkcjonuje w ramach struktur MAKRO Polska. Jej głównym celem jest wsparcie branży gastronomicznej poprzez rozwój kompetencji pracowników każdego szczebla - kucharzy, szefów kuchni, managerów, restauratorów oraz pracowników serwisu jak kelnerzy, barmani czy bariści.

Czytaj też Giancarlo Russo szkoli w Akademii Inspiracji MAKRO. Kiedy ruszają warsztaty?

Nie przegap najważniejszych wiadomości

Horeca Trends - Google News Obserwuj nas w Google News
Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz