Partnerzy portalu
Laser Factory Zamość Centrum Rozrywki wznawia działalność. Właściciele mają dość obostrzeń! Laser Factory Zamość Centrum Rozrywki wznawia działalność/ fot. Facebook

Laser Factory Zamość Centrum Rozrywki wznawia działalność. Właściciele mają dość obostrzeń!

Autor: www.horecatrends.pl/ Facebook Data: 05 stycznia 2021 16:38

Właściciele Laser Factory Zamość Centrum Rozrywki poinformowali na Facebooku, że wznawiają działalność. Mają dość obostrzeń!

- Kochani po długich namysłach rozmowach z radcami prawnymi, adwokatami nie jesteśmy w stanie czekać w nieskończoność na Pomoc Państwa!!!! Ratujemy Gastro ratujemy się sami!!!!! Przez okres pandemii nie zwolniliśmy ani jednego pracownika, nie otrzymaliśmy również ani złotówki z tarcz antykryzysowych (odmowa). Sytuacja jaka dotknęła nas i wielu przedsiębiorców w Zamościu doprowadzi do zadłużenia i bankructwa!!!!!! KOCHANI OD JUTRA NASZ LOKAL JEST OTWARTY Z ZACHOWANIEM REŻIMU SANITARNEGO !!!!!!! Otwieramy lokal zgodnie z prawem obowiązującym w RP!!!! Jeśli jesteś chory lub ktoś z Twojego bliskiego otoczenia - zostań w domu!!!! Rezerwację wszystkich atrakcji pod nr tel .606 312 130 - po dokonaniu rezerwacji nikt inny nie zostanie wpuszczony do lokalu poza Twoją grupą! - infiormują właściciele lokalu na Facebooku.

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz