×

Subskrybuj newsletter
horecatrends.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Partnerzy portalu
Legendarny złodziej burgerów powraca do McDonald's (wideo)
Hamburglar powraca do McDonald's; fot. mat.pras.

Legendarny złodziej burgerów powraca do McDonald's (wideo)

Autor: Paulina Piwowarek Data: 19 kwietnia 2023 10:47

McDonald's przywraca swojego kultowego złodzieja burgerów do promocji ulepszonych wersji kanapek. Hamburglar pojawia się w nowych spotach sieci.

Hamburglar - kultowa postać promuje menu McDonald's

McDonald's przywraca swoją marketingową postać "Hamburglar", który promował ofertę sieci w latach 70. i 80., ale został wycofany ponad 20 lat temu. Był on przedstawiany w reklamach jako ubrany w pasiasty dres psotnik, który nie cofnie się przed niczym, przez ukraść tacę burgerów!

Hamburglar ma promować nową, ulepszoną ofertę McDonald's. Fastfoodowy gigant stawia na bardziej chrupiące bułki i mocnej ciągnący ser, w Big Macach pojawia się również więcej sosu, a biała cebula jest grillowana razem z burgerami.

Restauracja, bar, kawiarnia - szukasz lokalu do wynajęcia lub na sprzedaż? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Odświeżone kanapki to Big Mac, McDouble, cheeseburger, podwójny cheeseburger i hamburger.

Hamburglar z McDonald's - co to za postać?

Hamburglar powraca do McDonald's w niezmienionej wersji -  ubrany w pasiasty więzienny strój, kapelusz i żółtą pelerynę. 

- Przywróciliśmy ulubieńca McDonald's – Hamburglara – ponieważ czy jest lepszy sposób na pokazanie, jak dobre są nasze burgery, niż wypuszczenie na wolność najsłynniejszego złodzieja burgerów w naszej kampanii marketingowej - powiedział w oświadczeniu Tariq Hassan, dyrektor ds. Marketingu i obsługi klienta McDonald's w USA.

W nowych spotach pokazany jest Hamburglar obserwujący lokalny McDonald's, gdzie dostrzega odświeżone wersje burgerów. Następnie wpada do restauracji i kradnie tacę z hamburgerami.

Zmiany w McDonald's. Restrukturyzacja

Zmiana menu McDonald's pojawia się w trakcie restrukturyzacji firmy. Na początku tego roku spółka zwolniła setki pracowników w swoich biurach korporacyjnych, obniżając wynagrodzenia i świadczenia oraz zamknęła biura terenowe.

Nie przegap najważniejszych wiadomości

Horeca Trends - Google News Obserwuj nas w Google News

SŁOWA KLUCZOWE

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz