Partnerzy portalu
Lokale gastronomiczne zamykają się do odwołania z powodu koronawirusa Orzo People Music Nature zdecydowało o zamknięciu lokali od 13 marca 2020 r./ fot. shutterstock

Lokale gastronomiczne zamykają się do odwołania z powodu koronawirusa

Autor: www.horecatrends.pl Data: 13 marca 2020 13:49

Orzo People Music Nature ogłosił w mediach społecznościowych, że zamyka swoje lokale do odwołania. Powodem jest oczywiście koronawirus. Podobną decyzję podjęły również inne stołeczne lokale: LAS, SEN i Syreni Śpiew.

Koronawirus zamyka stołeczną gastronomię. Decyzję o zamknięciu swoich lokali podjęli wlaściciele sieci ORZO, lokalu SEN oraz Syreni Śpiew. 

Restauracja, bar, kawiarnia - szukasz lokalu do wynajęcia lub na sprzedaż? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Grupa Warszawa informuje: "aktualnie pozostajemy dla Was dostępni w ofercie Menu Kuchni na Dowóz oraz w Opcji zamówień na Wynos do odbioru w lokalu. Pozycje z Cucina mediatarranea di Syreni Śpiew zamówicie na portalach: Uber Eats, Glovo, za chwilę pojawią się na Wolt i już pracujemy nad uruchomieniem kolejnych łańcuchów dostaw, o których także będziemy Was na bieżąco informować."

"Drodzy, w związku z dynamicznie zmieniającą się sytuacją, stale rosnącą liczbą zamykanych placówek oświatowych oraz instytucji kultury podjęliśmy decyzję o wstrzymaniu działalności SEN do unormowania sytuacji." - informuj właściciele lokalu na Facebooku.

Właścicielki restauracji LAS również podjęły decyzję o zamknięciu lokalu do odwołania.

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz